KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga teise turniiri võitis Rapla JK Atli

Teise liiga teisel turniiril osales 16 teise ja kolmanda liiga meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Kohamängudele pääses iga alagrupi võitja.

Esimeses poolfinaalis alistas Paide LM II Raasiku FC Joker 1993 penaltiseeria järel. Teises on Rapla JK Atli 3:0 üle FC Ararat TTÜ II-st. Finaalis jäi peale Rapla JK Atli, Paide LM II pidi leppima 1:2 kaotusega. Kolmandaks tuli Raasiku FC Joker 1993.

Turniiri parim mängija ja väravavaht esindasid Rapla JK Atlit, vastavalt Teet Kallaste ja Kristjan Pallav. Edukaim väravalööja oli Karel Seire.

Nüüd on aastalõputurniiril kahepäevane Jõulupuhkus! Kohtumiseni neljapäeval, 26. detsembril.

II liiga 2. turniir 23. detsembril

Alagrupid
A: 1. Paide LM II 9p, JK Kaitseliit Kalev 4p, Kärdla Linnameeskond 3p, JK Tallinna Kalev III 1p
B: 1. Rapla JK Atli 6p, Koeru JK 6p, Võru JK 4p, Tartu SK 10 II 1p
C: 1. Raasiku FC Joker 1993 7p, Pärnu FC Metropool 5p, Tallinna JK Visadus 2p, Tallinna FC Levadia III 1p
D: 1. FC Ararat TTÜ II 6p, Tartu JK Welco Elekter 6p, JK Retro 3p, JK Loo 3p

Alagrupimängud:
15:00 A JK Kaitseliit Kalev - JK Tallinna Kalev III  0:0
Väravad: -
15:15 A Kärdla Linnameeskond - Paide LM II  0:3
Väravad: Karel Seire, Priit Raal (2)
15:30 C Raasiku FC Joker 1993 - Tallinna FC Levadia III  3:1
Väravad: Andre Ilves, Rene Lill (2) - Tambet Kaal
15:45 C Pärnu FC Metropool - Tallinna JK Visadus  0:0
Väravad: -
16:00 A JK Tallinna Kalev III - Paide LM II  0:3
Väravad: Silver Neemelo, Rauno Rikberg (2)
16:15 A JK Kaitseliit Kalev - Kärdla Linnameeskond  2:0
Väravad: Daniel Kosubenko, Sven-Jarno Lullu
16:30 C Tallinna FC Levadia III - Tallinna JK Visadus  0:0
Väravad: -
16:45 C Raasiku FC Joker 1993 - Pärnu FC Metropool  2:2
Väravad: Andre Ilves (2) - Martin Partsioja (2)
17:00 A Kärdla Linnameeskond - JK Tallinna Kalev III  2:1
Väravad: Timo Vares, Hendri Tärnu - Priidu Aruste
17:15 A Paide LM II - JK Kaitseliit Kalev  2:0
Väravad: Karel Seire (2)
17:30 C Pärnu FC Metropool - Tallinna FC Levadia III  3:0
Väravad: Romek Kašulin (2), Madis Tammsaar
17:45 C Tallinna JK Visadus - Raasiku FC Joker 1993  0:2
Väravad: Rene Lill, Priit Betlem
18:00 B Tartu SK 10 II - Rapla JK Atli  0:3
Väravad: Oliver Andres, Teet Kallaste, Mihkel Maltsar
18:15 B Koeru JK - Võru JK  1:0
Värav: Urmas Raaper
18:30 D Tartu JK Welco Elekter - FC Ararat TTÜ II  0:1
Värav: Aleksei Belozjorov
18:45 D JK Loo - JK Retro  1:3
Väravad: Anti Schultz - Andrus Mitt, Marko Arge, Dmitri Kulikov
19:00 B Rapla JK Atli - Võru JK  1:2
Väravad: Martin Maltsar - Lauri Pilv, Riho Ruusamäe
19:15 B Tartu SK 10 II - Koeru JK  1:2
Väravad: Erik Vent - Urmas Raaper, Jürmo Jürgen
19:30 D FC Ararat TTÜ II - JK Retro  1:0
Värav: Aleksandr Serednjak
19:45 D Tartu JK Welco Elekter - JK Loo  2:0
Väravad: Marti Pähn (2)
20:00 B Koeru JK - Rapla JK Atli  0:2
Väravad: Teet Kallaste (2)
20:15 B Võru JK - Tartu SK 10 II  1:1
Väravad: Jüri Artemkin - Siim Kaasik
20:30 D JK Loo - FC Ararat TTÜ II  1:0
Värav: Siim Allmann
20:45 D JK Retro - Tartu JK Welco Elekter  0:2
Väravad: Marten Kihho, Marten Margus

Kohamängud:
21:00 A1 Paide LM II* - C1 Raasiku FC Joker 1993  1:1, pen. 3:1
Väravad: Karel Seire - Ergo Teino
21:15 B1 Rapla JK Atli* - D1 FC Ararat TTÜ II  3:0
Väravad: Oliver Andres (2), Mihkel Maltsar
21:30 III - IV koha mäng Raasiku FC Joker 1993* - FC Ararat TTÜ  1:0
Värav: Ott Reinike
21:45 FINAAL Paide LM II - Rapla JK Atli*  1:2
Väravad: Karel Seire - Teet Kallaste, Mihkel Maltsar

I koht - Rapla JK Atli: 1-Kristjan Pallav, 5-Mihkel Maltsar, 16-Martin Maltsar, 14-Teet Kallaste, 17-Egon Rinaldo, 18-Kert Soitu, 3-Madis Nurmik, 21-Mati Lume, 13-Oliver Andres, 11-Tanel Oeselg, 9-Sander Niit, 7-Taavi Tüvist, 71-Sander Kirs, 8-Kaur Tuurma.
Treener: Rein Pajunurm

II koht - Paide LM II: 30-Silver Neemelo, 13-Igor Rabtšuk, 8-Tarmo Paju, 1-Raiko Mets, 3-Mats Markus Lellsaar, 15-Priit Raal, 11-Martin Muiste, 5-Aleksei Korolenko, 6-Chris Lee, 4-Rauno Rikberg, 20-Margus Pahtma, 9-Karel Seire.
Treener: Liivo Leetma

III koht - Raasiku FC Joker 1993: 76-Mario Nadel, 71-Ergo Teino, 92-Rene Lill, 77-Madis Lange, 80-Rauno Pruuli, 98-Andres Dzestelov, 87-Priit Betlem, 79-Rauno Reiman, 90-Ain Platatsis, 72-Karl Raimond Tamm, 1-Jevgeni Shorin, 78-Andre Ilves, 85-Marko Nahkor, 83-Ott Reinike.

IV koht - FC Ararat TTÜ II: 1-Jevgeni Tukan, 7-Sten Vili, 3-Pavel Bogdanov, 15-Aleksandr Serednjak, 19-Nikita Godovanets, 10-Aleksei Belozjorov, 2-Tarvo Kärgenberg, 4-Kurban Ramazanov, 17-Aleksei Plushko.
Treener: Vaagn Arutjunjan

Parim mängija: Teet Kallaste (Rapla JK Atli)
Parim väravavaht: Kristjan Pallav (Rapla JK Atli)
Parim väravalööja: Karel Seire (Paide LM II) - 5 väravat

Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

JK Kaitseliit Kalev: 77 Vello Lutter, 43 Daniel Kosubenko, 21 Janno Jelistratov, 8 Anton Kuznetsov, 11 Marko Hinn, 1 Vaiko Tammeväli, 41 Rando Tamm, 48 Raimo Leosk, 99 Sven-Jarno Lullu, 47 Magnar Mikkelsaar, ? Riho Juurik.
Treener: Mart Mürkel

Kärdla Linnameeskond: 1 Evert Mittal, 4 Guido Kutser, 6 Mihkel Selks, 10 Tõnis Koppel, 7 Hendri Tärnu, 71 Reimo Bõrkmann, 16 Teet Kaasik, 28 Eerik Erk, 25 Timo Vares, 2 Tanel Lips, 17 Heimar Havik.
Treener: Kaupo Valting

JK Tallinna Kalev III: 7 Carl-Erik Sellenberg, 51 Mikk Talpsepp, 12 Margus Koppel, 6 Simmo Tõnisson, 2 Andi Kivirand, 99 Priidu Aruste, 9 Priit Pästlane, 17 Kert Jõeäär, 3 Kaspar Lõhmus, 21 Herlent Krik.
Treener: Daniel Meijel


B-alagrupp:

Tartu SK 10 II: 1 Mikk Teppo, 77 Gert Tomingas, 17 Siim Kaasik, 12 Henri Tamvere, 6 Marko Urbanovitš, 46 Jaanus Kling, 48 Oskar Narusberk, 16 Erik Vent.
Treener: Mikk Teppo

Koeru JK: 41 Mait Ramat, 22 Jarmo Jürgen, 1 Matis Jürgen, 2 Jürjo Jürgen, 19 Jürmo Jürgen, 5 Rannar Remmelgas, 20 Hendrik Tammi, 21 Urmas Raaper, 3 Robert Tupits, 13 Kaarel Kivimägi, 99 Kaspar Kruusalu, 77 Marko Tammik, 26 Gedrig Galkovski.

Võru JK: 1 Ville Tüve, 5 Raul Rebane, 22 Kristo Perli, 6 Kristjan Kimmel, 18 Janek Siska, 19 Riho Ruusamäe, 17 Jüri Artemkin, 2 Lauri Pilv, 14 Karel Osi, 15 Margus Tukk, 10 Priit Bahmatšov.
Treener: Tauno Kikas


C-alagrupp:

Pärnu FC Metropool: 10 Hannes Kivilo, 3 Aimar Tõnts, 16 Ivo Kuter, 55 Risto Kauniste, 51 Madis Tammsaar, 52 Casper Lohk, 35 Karl-Martin Müür, 89 Ott Joala, 19 Renek Õunapuu, 29 Romek Kašulin, 5 Henri Prii, 9 Martin Partsioja 1/12 Antti Luigemaa.
Treener: Hannes Kivilo

Tallinna JK Visadus: 69 Egert Oiov, 1 Urmas Kangur, 8 Rasmus Värk, 13 Marion Adusoo, 3 Rauno Piip, 11 Martin Melnikov, 5 Martin Kaarjärv, 2 Agu Rootsma, 20 Ivan Špol, 16 Sten Somelar, 9 Silver Lätt, 99 Sander Matsina, 14 Richard Vald, 6 Mart Pajula, 7 Kimmo Ploompuu, 10 Raido Kuurmaa.
Treener: Margus Raag

Tallinna FC Levadia III: 12 Mihkel Tali, 1 Kaspar Rumm, 5 Leo Piel, 19 Tanel Õunas, 2 Lauri Valma, 27 Tambet Kaal, 7 Jevgeni Berdinskihh, 15 Martin Tammvee, 11 Olari Urboja, 4 Mati Oolo, 10 Jaan Sinka, 9 Rasmus Raidla, 33 Sten Subatsius, 22 Johannes Kunts, 13 Rando Polberg, 8 Rain Madisson, 32 Enrico Naeris, 28 Sander Jenk.
Treenerid: Enn Läänmäe, Saron Läänmäe


D-alagrupp:

Tartu JK Welco Elekter: 33 Ivo Karev, 8 Andres Reiljan, 66 Henri Loodmaa, 22 Marten Kihho, 71 Eldar Rassulov, 77 Marten Margus, 91 Mihkel Lõhe, 13 Andreas Lunge, 15 Jürgen Masing, 6 Timo Kuus, 10 Marti Pähn, 27 Oliver Vare.
Treener Mikk Valtna

JK Loo: Tõnu Maltsub, 13 Mario Märtson, 5 Mait Metsküla, 88 Dmitri Langi, 3 Vladimir Rüntu, 46 Madis Rajando, 22 Silver Palu, 12 Siim Allmann, 16 Eerik Elenurm, 19 Anti Schultz, 99 Jaak Paavel.

JK Retro: 1 Toomas Tohver, 24 Dmitri Semjonov, 4 Raivo Nõmmik, Jan Õun, 13 Marko Arge, 5 Andrus Mitt, 21 Priit Murumets, Enn Läänmäe, 7 Marko Lepik, 40 Indrek Rist, 99 Aleksandr Altosar, 17 Dmitri Skiperski, 6 Dmitri Kulikov, 27 Indrek Zelinski, 11 Maksim Rõtškov.
Treener Toomas Tohver

23.12.2013 15:56












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.