KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Maakoolide turniiri võitis Loo Kool

Neljapäeval jätkus Triobet Aastalõputurniir Maakoolide turniiriga, millest võttis osa 11 võistkonda, kes olid jagatud kolme alagruppi, millede võitjad pääsesid otse poolfinaali.

Alagrupide teised pääsesid edasi vahegrupi mängudele, kust murdis end poolfinaali Jüri Gümnaasium. Esimeses poolfinaalis võitis Loo Kool Vändra Gümnaasiumi 2:0, teises Nõo Põhikool Jüri Gümnaasiumi 3:0.

Finaalis oli Loo Kool 3:2 üle Nõo Põhikoolist. Kolmandaks tuli Jüri Gümnaasium. Parimaks mängijaks valiti Michael Liländer Loolt, parim väravavaht Carl-Robert Kadastik esindas Nõo Põhikooli. Resultatiivseima mängija auhinna sai Sander Arumägi Jüri Gümnaasiumist.

Maakoolide turniir 26. detsembril:

Alagrupid
A: 1. Loo Kool 9p, 2. Jüri Gümnaasium 6p, Püünsi Põhikool 3p, Risti Põhikool 0p
B: 1. Vändra Gümnaasium 9p, 2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 4p, Kohtla Põhikool 4p, Taebla Gümnaasium 0p
C: 1. Nõo Põhikool 9p, 2. Tabasalu Gümnaasium 3p, Puhja Gümnaasium 3p, Salme Põhikool 3p

Alagrupimängud:
8:30 A Püünsi Põhikool - Jüri Gümnaasium  1:10
Väravad: Oskar Tänna - Sander Arumägi (6), Henri Roos, Kaspar Kasemaa, Vladimir Rogozin (2)
8:45 A Loo Kool - Risti Põhikool  +:-
Väravad: -
9:00 B Taebla Gümnaasium - Vändra Gümnaasium  1:10
Väravad: Randar Nõva - Martin Pärn (2), Harris Jürissaar (3), Markus Kapral, Ronaldo Tiismaa (3), Mattias Kapral
9:15 B Vinni-Pajusti Gümnaasium - Kohtla Põhikool  1:1
Väravad: Heiko Valle - Erik Pojo
9:30 A Loo Kool - Püünsi Põhikool  12:1
Väravad: Ander Ott Valge (3), Michael Lilander (3), Jarlin Pentus, Osvald Udras (2), Jeremy Vaask, Mattias Hints (2) - Oskar Tänna
9:45 A Risti Põhikool - Jüri Gümnaasium  -:+
Väravad: -
10:00 B Kohtla Põhikool - Vändra Gümnaasium  1:6
Väravad: Erik Pojo - Martin Pärn (2), Mattias Kapral, Harris Jürissaar (2), Ronaldo Tiismaa
10:15 B Taebla Gümnaasium - Vinni-Pajusti Gümnaasium  2:7
Väravad: Randar Nõva, Joosep Lillemägi - Heiko Valle (4), Kevin Tammekand, Risto Saul, Mallar Ojasoo
10:30 C Nõo Põhikool - Puhja Gümnaasium  2:0
Väravad: Markus Lokk (2)
10:45 C Tabasalu Gümnaasium - Salme Põhikool  0:1
Värav: Eerik Poopuu
11:00 A Jüri Gümnaasium - Loo Kool  1:2
Väravad: Kaspar Ait - Ander Ott Valge (2)
11:15 A Püünsi Põhikool - Risti Põhikool  +:-
Väravad: -
11:30 C Tabasalu Gümnaasium - Nõo Põhikool  0:3
Väravad: Andris Altsaar, Markus Lokk, Remi Kõivik
11:45 C Salme Põhikool - Puhja Gümnaasium  2:3
Väravad: Karmo Paju, Karl Pruul - Raido Vorobjovski (3)
12:00 B Vändra Gümnaasium - Vinni-Pajusti Gümnaasium  4:1
Väravad: Harris Jürissaar (2), Markus Kapral, Mattias Kapras - Risto Saul
12:15 B Kohtla Põhikool - Taebla Gümnaasium  1:0
Värav: ?
12:30 C Puhja Gümnaasium - Tabasalu Gümnaasium  0:3
Väravad: Rasmus Kurešev, Andreas Elstein, Lucas Liiva
12:45 C Nõo Põhikool - Salme Põhikool  2:1
Väravad: Markus Lokk (2) - Veiko Laanep

Vahegrupi mängud:
13:00 A2 Jüri Gümnaasium - B2 Vinni-Pajusti Gümnaasium  5:1
Väravad: Henri Roos, Sander Arumägi, ov. Argo Lilema, Kaspar Kasemaa, Kaspar Ait - Argo Lilema
13:15 C2 Tabasalu Gümnaasium - A2 Jüri Gümnaasium  0:1
Värav: Sander Arumägi
13:30 B2 Vinni-Pajusti Gümnaasium - C2 Tabasalu Gümnaasium  0:5
Väravad: Kardo Koljal (3), Rasmus Kurušev, Kert Koljal

Kohamängud:
13:45 A1 Loo Kool vs - B1 Vändra Gümnaasium  2:0
Väravad: Jarlin Pentus, Michael Liländer
14:00 C1 Nõo Põhikool vs - B2 Jüri Gümnaasium  3:0
Väravad: Markus Lokk, Tarvo Timm (2)
14:15 III-IV koha mäng Vändra Gümnaasium - Jüri Gümnaasium  3:3, pen. 2:3
Väravad: Harris Jürissaar, Markus Kapral, Martin Pärn - Markus Mändla (2), Vladimir Rogozin
14:30 FINAAL  Loo Kool - Nõo Põhikool  3:2
Väravad: Jarlin Pentus (2), Michael Liländer - Tarvo Tinn, Andris Altsaar

I koht - Loo Kool: 6-Ander Ott Valge, 5-Michael Lilander, 2-Jeremy Vaask, 7-Osvald Udras, 9-Jarlin Pentus, 0-Matthias Hints, 1-Taavi Vaher, 3-Paul-Marten Põldma, 4-Kevin Berg.
Treener - Rain Peerandi

II koht - Nõo Põhikool: 1-Carl-Robert Kadastik, 4-Romet Pastak, 10-Andris Altsaar, 9-Rähel Repkin, 7-Kike Mähar, 12-Robin Kors, 11-Markus Lokk, 5-Robert Joonas, 62-Tarvo Timm, 8-Remi Kõivik.
Treener - Gunnar Pastak

III koht - Jüri Gümnaasium: 28-Siim Saar, 5-Kaspar Kasemaa, 10-Marko Mändla, 9-Henri Roos, 13-Vladimir Rogozin, 15-Sander Arumägi, 14-Kaspar Ait.
Treener - Erik Toomet

IV koht - Vändra Gümnaasium: 13-Argo Rentnik, 17-Markus Kapral, 6-Mattias Kapral, 7-Jargo Pert, 27-Martin Pärn, 10-Harris Jürissaar, 8-Vardo Trepp, 77-Ronaldo Tiismaa.
Treener - Ranet Lepik

Parim mängija: Michael Liländer (Loo Kool)
Parim väravavaht: Carl-Robert Kadastik (Nõo Põhikool)
Parim väravalööja: Sander Arumägi (Jüri Gümnaasium) - 8 väravat

Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

Püünsi Põhikool: 5 Edgar Vuns, 6 Hendrik Veski, 3 Harri Veski, 8 Kristjan Hanioja, 9 Oskar Tänna, 10 Henri Saat.
Treener - Alex

Risti Põhikool: ei tulnud kohale


B-alagrupp:

Kohtla Põhikool: Alex Koddo, Martin Kängsepp, Markus Kängsepp, Erik Pojo, Marten Kuusmann, Ragnar Kauril, Herko Ardi Viirumäe, Raiiko Jool, Kevin Suurmägi.
Treenerid - Pret Niglas, Kevin Kaivoja

Taebla Gümnaasium: 7 Joosep Lillemägi, 5 Sven Tõnning, 10 Randar Nõva, 29 Mark Metshein, Tauno Reeder, 11 Aleksei Jermolin, 4 Ralf Kurvs, Christopher Siider, 8 Lydia Kurvs, Jekaterina Aliikmaa, 6 Carina Boedanov, 15 Siim Põldmaa, 9 Nele Övel.
Treener - Enn Kerge

Vinni-Pajusti Gümnaasium: Mart Vaino, 1 Mallar Ojasoo, 3 Karel Liblekas, 6 Argo Lilema, 7 Heikko Valle, 8 Simon-Kuldar Mann, 2 Reimo Arba, 10 Kevin Tammekand, 11 Ken Mätlik, 12 Risto Saul.
Treener - Tiit Tanstok


C-alagrupp:

Tabasalu Gümnaasium: Kaspar Säär, Carl Henrik Maidla, Andreas Elštein, Mattias Kens, Lucas Liiva, Martin Koiksoon, Kert Koljal, Kardo Koljal, Marcus Murumäe, Rasmus Kurešev.
Treener - Riho Pill

Puhja Gümnaasium: 10 Mario Kangru, 1 Vasily Chilaya, 12 Mattias Aruots, 5 Karlis Jõeste, 9 Kristo Selleke, 3 Ken Ujamägi, 4 Emil Dorofejev, 14 Raido Vorobjovski, 2 Kadi Kaimo, 17 Merle Lessing.
Treener - Andres Bõkarev

Salme Põhikool: 2 Gert Aadussoo, 80 Veikko Laanep, 23 Eerik Poopuu, 2 Karl Pruul, 10 Karmo Paju, 9 Karl-Thomas Sepp, Tõnis Antonov, 17 Uku Timm, 69 Oliver Himmest, Marko Pära.
Treener - Andre Anis

26.12.2013 09:50












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.