KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga turniiri võitis Tallinna FC Flora

Triobeti Aastalõputurniiri lõpetasid oma teise võistluspäevaga Premium liiga meeskonnad. Turniiri esikolmik Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia ja JK Sillamäe Kalev olid juba pärast avapäeva ülejäänutega kindla vahe sisse teinud ja püsisid ees kuni lõpuni.

Otsustavates omavahelistes mängudes vääratas kõigepealt FC Flora, seejärel FC Levadia ning viimasena Sillamäe Kalev. Kõik see tähendas seda, et esikolmik kogus võrdselt 22 punkti ja lõpuks pälvis tänu omavaheliste mängude väravate vahele esikoha Tallinna FC Flora.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Daniil Ratnikov JK Sillamäe Kalevist, parim väravavaht oli Priit Pikker Levadiast ja edukaim väravalööja Zakaria Beglarišvili FC Florast.

Esimese mängupäeva tulemused.

Foto: Gertrud Alatare

Premium liiga turniiri 30. detsembri mängud:


V vooru viimased mängud:

15:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet  1:1
Väravad: 3. Daniil Ratnikov - 11. Tanel Melts
15:20 Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare  1:1
Väravad: 16. Hiroki Maehara - 17. Alari Saar
Turniiritabel pärast V vooru: Flora 15p, Levadia 13p, Sillamäe 13p, Kalju 7p, Infonet 7p, Trans 7p, Paide 3p, T.Kalev 3p, Tammeka 3p, Kuressaare 1p

VI voor:
15:40 JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka  0:1
Värav: 16. Andre Paju
16:00 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond  1:0
Värav: 16. ov. Mihhail Lavrentjev
16:20 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans  2:2
Väravad: 5. Markus Jürgenson, 16. Karl-Eerik Luigend - 12. Aliaksandr Mrynski, 17. Vladislav Fjodorov
16:40 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare  2:0
Väravad: 4. Nikita Andreev, 13. Artjom Artjunin
17:00 Tallinna FC Infonet - Nõmme JK Kalju  2:1
Väravad: 4. Maksim Lipin, 13. Marten Saarlas - 16. Karl Mööl
Turniiritabel pärast VI vooru: Flora 16p, Sillamäe 16p, Levadia 16p, Infonet 10p, Trans 8p, Kalju 7p, Tammeka 6p, Paide 3p, T.Kalev 3p, Kuressaare 1p

VII voor:
17:20 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka  3:1
Väravad: 4. German-Guri Lvov, 7. Viktor Plotnikov, 17. Aliaksandr Mrynski - 10. Andre Paju
17:40 FC Kuressaare - Paide Linnameeskond  0:2
Väravad: 2. Lauri Ellram, 17. Andrei Veis
18:00 Tallinna FC Infonet - JK Tallinna Kalev  4:1
Väravad: 1. Trevor Elhi, 4. Kouadio, 6. Nikita Martõnov, 9. Jevgeni Gurtšioglujants - 2. Lauri Välja
18:20 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora  2:0
Väravad: 10., 11. Igor Subbotin
18:40 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev  1:3
Väravad: 13. Fabio Prates - 4., 9., 16. Maksim Paponov
Turniiritabel pärast VII vooru: Levadia 19p, Sillamäe 19p, Flora 16p, Infonet 13p, Trans 11p, Kalju 7p, Tammeka 6p, Paide 6p, T.Kalev 3p, Kuressaare 1p

VIII voor:
19:00 Narva JK Trans - FC Kuressaare  3:1
Väravad: 4. Roman Nesterovski, 5. German-Guri Lvov, 8. Viktor Plotnikov - 17. Alari Saar
19:20 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet  1:1
Värav: 12. Kevin Anderson - 17. Jevgeni Gurtšioglujants
19:40 Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev  1:0
Värav: 1. Lauri Ellram
20:00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia  1:0
Värav: 9. Maksim Paponov
20:20 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju  2:0
Väravad: 14. Markus Jürgenson, 15. Zakaria Beglarišvili
Turniiritabel pärast VIII vooru: Sillamäe 22p, Levadia 19p, Flora 19p, Infonet 14p, Trans 14p, Paide 9p, Kalju 7p, Tammeka 7p, T.Kalev 3p, Kuressaare 1p

IX voor:
20:40 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare  3:1
Väravad: 2. Mikk Valtna, 8. Rasmus Tomson, 14. Georgi Ivanov - 9. Juri Gavrilov
21:00 JK Tallinna Kalev - Narva JK Trans  0:3
Väravad: 2. Nikita Savenkov, 13. Aliaksandr Mrynski, 17. German-Guri Lvov
21:20 Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond  4:0
Väravad: 5. Trevor Elhi, 14. Jevgeni Gurtšioglujants, 16. Tanel Melts, 17. Laksim Lipin
21:40 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora  1:4
Väravad: 11. Daniil Ratnikov - 7., 13., 17. Zakaria Beglarišvili, 9. Lamin Suma
22:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju  2:0
Väravad: 7. Kaspar Paur, 16. Nikita Andreev

Lõplik turniiritabel:
1. Tallinna FC Flora 22p, 22:7 (omavahelised mängud 3p, 4:3)
2. Tallinna FC Levadia 22p, 16:4 (omavahelised mängud 3p, 2:1)
3. JK Sillamäe Kalev 22p, 17:9 (omavahelised mängud 3p, 2:4)
4. Tallinna FC Infonet 17p, 19:14 (edestab Transi tänu võidule omavahelises mängus)
5. Narva JK Trans 17p, 17:10
6. Tartu JK Tammeka 10p, 12:19
7. Paide Linnameeskond 9p, 4:10
8. Nõmme JK Kalju 7p, 14:15
9. JK Tallinna Kalev 3p, 4:20
10. Kuressaare 1p, 5:22


Parim väravalööja: Zakaria Beglarišvili (Tallinna FC Flora) - 9 väravat
Parim mängija: Daniil Ratnikov (JK Sillamäe Kalev)
Parim väravavaht: Priit Pikker (Tallinna FC Levadia)

Võistkondade koosseisud:

1. Tallinna FC Flora: 12 Mait Toom, 15 Joseph Saliste, 4 Kevin Aloe, 3 Markus Jürgenson, 6 Karol Mets, 23 German Šlein, 10 Brent Lepistu, 25 Andre Frolov, 73 Karl-Eerik Luigend, 19 Herol Riiberg, 7 Zakaria Beglarišvili, 20 Maksim Gussev, 9 Rauno Alliku, 11 Rauno Sappinen, 17 Lamin Suma, 14 Martin Kase, 5 Janar Õunap.
Treenerid: Norbert Hurt, Jürgen Henn, Aiko Orgla

2. Tallinna FC Levadia: 30 Priit Pikker, 1 Kristjan Tamme, 5 Nikita Andreev, 20 Pavel Marin, 10 Igor Subbotin, 6 Ilja Antonov, 23 Marek Kaljumäe, 9 Artur Rättel, 17 Maksim Podholjuzin, 16 Kaspar Paur, 21 Aleksei Jahhimovitš, 4 Kaspar Kaldoja, 3 Artjom Artjunin, 2 Oleksandr Volchkov, 19 Aleksandr Vassiljev, 7 Jere Aalliko, 22 Heiko Tamm.
Treenerid: Marko Kristal, Indrek Zelinski, Ain Tammus

3. JK Sillamäe Kalev: 1 Mihhail Starodubtsev, 3 Igor Dudarev, 7 Aleksandr Volodin, 8 Deniss Vnukov, 22 Maksim Paponov, 10 Daniil Ratnikov, 35 Artem Levizi, 11 Darius Jankauskas, 14 Kirill Novikov, 33 Aleksandr Dubõkin, 2 Julius Meistihinkas, 94 Kiril Nesterov, 6 Sadid Hamid.
Treenerid: Sergei Ratnikov, Vadim Dobiža

4. Tallinna FC Infonet: 25 Maksim Zelentsov, 87 Edvard Gnedoj, 4 Vladimir Avilov, 16 Aleks Mones, 22 Trevor Elhi, 10 Jevgeni Gurtšioglujants, 14 Nikita Martõnov, 20 Maksim Lipin, 9 Jevgeni Harin, 17 Oleg Valov, 77 Vladimir Malinin, 11 Kouakou Fabrice Elysee Kouadio, 6 Tanel Melts, 8 Taavi Laurits, 19 Svjatoslav Jakovlev, 2 Marten Saarlas, 24 Maksim Babjak, 5 Anton Aristo.
Treenerid: Aleksandr Puštov, Sergei Bragin, Oleg Andrejev.

5. Narva JK Trans: 1 Sergei Lepmets, 33 Nikita Tokaitšuk, 3 Roman Nesterovski, 4 Pavel Avdeev, 5 Vladen Vollasoo, 22 Tanel Tamberg, 14 Dmitri Ševjakov, 7 Viktor Plotnikov, 9 German-Gurii Lvov, 20 Artjom Škinjov, 11 Aliaksandr Mrynski, 10 Vladislav Ivanov, 13 Artem Domrachev, 12 Nikita Savenkov, 21 Vadim Mihhailov, 8 Vladislav Fjodorov, 19 Irie.
Treener Valeri Bondarenko.

6. Tartu JK Tammeka: 98 Karli Kütt, 31 Ats Kutter, 41 Kevin Anderson, 16 Martin Naggel, 13 Jürgen Lorenz, 18 Andre Paju, 6 Tauno Tekko, 92 Simo Tenno, 11 Rasmus Tomson, 9 Mikk Valtna, 14 Georgi Ivanov, 8 Gerth Kaas, 22 Valeri Šabanov.
Treener: Ats Kutter

7. Paide Linnameeskond: 12 Mihhail Lavrentjev, 16 Elari Valmas, 25 Eerik Reinsoo, 13 Andre Mägi, 14 Sander Rõivassepp, 27 Joel Indermitte, 21 Rauno Uusküla, 9 Lauri Ellram, 6 Rene Puhke, 29 Andrei Veis, 3 Carl Tubarik, 15 Tambet Anso, 19/30 Rauno Tutk, 11 Kennet Kukk, 7 Jasper Uwaegbulam, 26 Liivo Leetma.
Treener: Meelis Rooba

8. Nõmme JK Kalju: 1 Vitali Teleš, 69 Richard Aland, 14 Ken Kallaste, 15 Märten Kuusk, 9 Damiano Quintieri, 17 Robert Kirss, 13 Fabio Prates, 3 Martin Mägi, 14 Hendrik Pürg, 8 Mihkel Ainsalu, 7 Karl Mööl, 75 Hiroki Maehara, 23 Sören Kaldma, 13 Hindrek Ojamaa, 12 Allan Axel Kimbaloula, 19 Janar Toomet, 2 Mali Alidor Reginald, Tarmo Neemelo.
Treener: Igor Prins

9. JK Tallinna Kalev: 17 Oliver Heliste, 13 Lauri Välja, 20 Egert Heintare, 14 Nikita Tšernei, 4 Aleksei Savitski, 15 Raiko Karpov, 28 Alen Stepanjan, 12 Rejal Alijev, 2 Anton Issakov, 11 Johannes Kukebal, 89/34 Aleksei Naariste, 23 Albert Anissimov, 5 Ragnar Rump, Ian-Erik Valge, 33 Grigori Ošomkov, 1 Mart-Mattis Niinepuu.
Treenerid: Tarmo Rüütli, Daniel Meijel

10. FC Kuressaare: 1 Enri Nurmik, 2 Juri Gavrilov, 3 Greger Könninge, 5 Sander Laur, 7 Arli Saar, 9 Martti Pukk, 11 Elton Brauer, 19 Danel Tiirats, 21 Aleksei Larin, 22 Karl Johan Kastein, 23 Amor Luup, 25 Sander Viira, 29 Bert Klemmer, 33 Märten Pajunurm.
Treener: Sergei Zamogilnõi

Väravalööjate edetabel:  
9 Zakaria Beglarišvili Tallinna FC Flora
6 Maksim Paponov JK Sillamäe Kalev
4 Daniil Ratnikov JK Sillamäe Kalev
4 Rasmus Tomson Tartu JK Tammeka
4 Maksim Lipin Fc Infonet
4 Nikita Andreev FC Levadia
3 Vladislav Ivanov Narva Trans
3 Rauno Sappinen Tallinna FC Flora
3 Igor Subbotin FC Levadia
3 Fabio Prates Nõmme Kalju
3 Viktor Plotnikov Narva Trans
3 German-Guri Lvov Narva Trans
3 Jevgeni Gurtsioglujants FC Infonet
2 Vladimir Malinin Fc Infonet
2 Svjatoslav Jakovlev Fc Infonet
2 Pavel Marin FC Levadia
2 Damiano Quinteri Nõmme Kalju
2 Allan-Axel Kimbaloula Nõmme Kalju
2 Robert Kirss Nõmme Kalju
2 Kevin Aloe Tallinna FC Flora
2 Tauno Tekko Tartu JK Tammeka
2 Karl Mööl Nõmme Kalju
2 Andre Paju Tartu JK Tammeka
2 Lauri Välja JK Tallinna Kalev
2 Nikita Martõnov Fc Infonet
2 Lauri Ellram Paide Linnameeskond
2 Markus Jürgenson Tallinna FC Flora
2 Mikk Valtna Tartu JK Tammeka
2 Aliaksandr Mryanski Narva Trans
2 Tanel Melts FC Infonet
2 Trevor Elhi FC Infonet
2 Kaspar Paur FC Levadia
1 Bert Klemmer FC Kuressaare
1 Oleksandr Volchkov FC Levadia
1 Artur Rättel FC Levadia
1 Ilja Antonov FC Levadia
1 Aleksandr Vassiljev FC Levadia
1 Aleksandr Dubõkin JK Sillamäe Kalev
1 Deniss Vnukov JK Sillamäe Kalev
1 Aleksandr Volodin JK Sillamäe Kalev
1 Kirill Novikov JK Sillamäe Kalev
1 Aleksandr Dubõkin JK Sillamäe Kalev
1 Ragnar Rump JK Tallinna Kalev
1 Tanel Tamberg Narva Trans
1 Artjom Škinjov Narva Trans
1 Janar Toomet Nõmme Kalju
1 Sander Rõivassepp Paide Linnameeskond
1 German Šlein Tallinna FC Flora
1 Rauno Alliku Tallinna FC Flora
1 Maksim Gussev Tallinna FC Flora
1 Karl-Eerik Luigend Tallinna FC Flora
1 Alari Saar FC Kuressaare
1 Hiroki Maehara Nõmme Kalju
1 Artjom Artjunin Tallinna FC Levadia
1 Marten Saarlas FC Infonet
1 Dmitri Ševjakov Narva Trans
1 Andei Veis Paide Linnameeskond
1 Kouadio FC Infonet
1 Vladislav Fjodorov Narva Trans
1 Roman Nesterovski Narva Trans
1 Kevin Anderson Tartu JK Tammeka
1 Georgi Ivanov Tartu JK Tammeka
1 Juri Gavrilov Tartu JK Tammeka
ov Mihhail Lavrentjev Paide Linnameeskond


30.12.2013 14:53












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.