KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistri- ja Esiliiga turniiri võitis Tallinna FC Levadia

Triobeti Aastalõputurniiri viimane võistluspäev algas naiste Meistri- ja Esiliiga turniiriga, mille otsustavad mängud kandis üle Tallinna TV.

A-alagrupis, kus fikseeriti neli väravateta viiki, läks otse poolfinaali Tallinna FC Flora, vahegruppi pääses JK Tallinna Kalev. B-alagrupis kogusid Tallinna FC Levadia ja Põlva FC Lootos 7 punkti, otse poolfinaali läks võitjana Levadia, Lootos suundus vahegrupi mängudele. C-grupi võitis üllatusliku täiseduga Tartu SK 10 Premium, Pärnu JK jätkas vaheturniiril.

Esimeses poolfinaalis alistas Tallinna FC Flora Tiina Trutsi väravast vahegrupi kaudu kohamängudele pääsenud Pärnu JK 1:0. Teises suutis Tallinna FC Levadia lõpuks lüüa värava üllatusnaiskonnale Tartu SK 10 Premiumile, Inna Zlidnise väravast võideti 1:0.

Finaalis oli Tallinna FC Levadia 2:0 üle Tallinna FC Florast. Pärnu JK tuli lõpuks kolmandale kohale. Turniiri parim mängija Inna Zlidnis ja väravavaht Imbi Hoop olid Levadiast, parim väravalööja Kaire Palmaru Pärnu JK-st.

Foto: Gertrud Alatare

Naiste Meistri- ja Esiliiga turniir 30. detsembril

Alagrupid
A: 1. Tallinna FC Flora 5p, 2. JK Tallinna Kalev 4p, Pärnu JK II 3p, Tallinna FC Infonet 2p
B: 1. Tallinna FC Levadia 7p, 2. Põlva FC Lootos 7p, Tallinna FC Flora II 3p, Nõmme JK Kalju 0p
C: 1. Tartu SK 10 Premium 9p, 2. Pärnu JK 6p, FC Kuressaare 3p, Kohtla-Järve JK Järve 0p

Alagrupimängud:
8:30 A Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet  0:0
Väravad: -
8:45 B Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju  3:1
Väravad: Ljubov Maksimova, Kaidi Jekimova, Elina Stepanova - Gerli Israel
9:00 A JK Tallinna Kalev - Pärnu JK II  0:0
Väravad: -
9:15 B Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora II  0:1
Värav: Kaire Tekku
9:30 C Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu JK  0:2
Väravad: Kristina Bannikova, Anete Paulus
9:45 A Tallinna FC Infonet - Pärnu JK II  0:0
Väravad: -
10:00 B Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia  1:4
Väravad: Kati Reispass - Anželika Ahmetšina, Karina Kesvatera, Aljona Sasova, Ljubov Maksimova
10:15 A Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev  2:0
Väravad: Merily Toom, Kethy Õunpuu
10:30 B Põlva FC Lootos - Tallinna FC Flora II  2:0
Väravad: Kristel Kotkas, Sandra London
10:45 C Pärnu JK - Tartu SK 10 Premium  0:1
Värav: Annaliis Strigin
11:00 A JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet  2:0
Väravad: Ave Pajo, Mirell Soasepp
11:15 C FC Kuressaare - Kohtla-Järve JK Järve  1:0
Värav: Marin Aleksejeva
11:30 B Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos  1:1
Väravad: Vlada Kubassova - Liis Emajõe
11:45 C Tartu SK 10 Premium - FC Kuressaare  1:0
Värav: Heidi Reial
12:00 A Pärnu JK II - Tallinna FC Flora  0:0
Väravad: -
12:15 C Tartu SK 10 Premium - Kohtla-Järve JK Järve  1:0
Värav: Annaliis Strigin
12:30 B Põlva FC Lootos - Nõmme JK Kalju  2:1
Väravad: Liis Emajõe, Signy Aarna - Gerli Israel
12:45 C Pärnu JK - FC Kuressaare  8:0
Väravad: Kaire Palmaru (4), Elizaveta Rutkovskaja, Kristina Bannikova, Anete Paulus (2)

Vahegrupi mängud:
13:00 A2 JK Tallinna Kalev - B2 Põlva FC Lootos  1:1
Väravad: Kätlin Hein - Signy Aarna
13:15 C2 Pärnu JK - A2 JK Tallinna Kalev  2:0
Väravad: Margarita Žernosekova, Kristina Bannikova
13:30 B2 Põlva FC Lootos - C2 Pärnu JK  1:2
Väravad: Liis Emajõe - Kristina Bannikova, Liivi Sõrmus

1/2-finaalid:

13:45 A1 Tallinna FC Flora - C2 Pärnu JK  1:0
Värav: Tiina Trutsi
14:00 C1 Tartu SK 10 Premium - B1 Tallinna FC Levadia  0:1
Värav: Inna Zlidnis

Kohamängud:
14:15 III - IV koha mäng Pärnu JK - Tartu SK 10 Premium  2:1
Väravad: Margarita Žernosekova, Liivi Sõrmus - Annaliis Strigin
14:30 FINAAL Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia  0:2
Väravad: Inna Zlidnis, Karina Kesvatera

I koht - Tallinna FC Levadia: 40 Imbi Hoop, 2 Kaidi Jekimova, 18 Kärt Hallikas, 21 Teele Vilumets, 15 Aljona Sasova, 12 Anželika Ahmetšina, 8 Vlada Kubassova, 16 Karina Kesvatera, 20 Inna Zlidnis, 10 Ljubov Maksimova, 11Jana Ahven, 7 Elina Stepanova.
Treener - Maksim Rõtškov

II koht - Tallinna FC Flora: 12 Liis Pello, 32 Hannaliis Jaadla, 9 Miina Kallas, 20 Merily Toom, 77 Saron Läänmäe, 15 Ragne Hindrimäe, 17 Enely Vals, 14 Kethy Õunpuu, 33 Kelly Rosen, 13 Lisette Tammik, 10 Tiina Trutsi, 55 Riin Emajõe.
Treener - Richard Barnwell.

III koht - Pärnu JK: 1 Elis Meetua, 3 Kaire Palmaru, 22 Kristina Bannikova, 21 Saskia Sonnberg, 10 Berle Brant, 6 Anete Paulus, 9 Liivi Sõrmus, 13 Margarita Žernosekova, 18 Elizaveta Rutkovskaja, 14 Aljona Malets, 20 Ketlin Saar.
Treener - Jüri Saar.

IV koht - Tartu SK 10 Premium: 33 Olja Fomina, 16 Mariliis Limbak, 35 Alina Mihailova, 7 Kärolin Raudsepp, 3 Annaliis Strigin, 50 Samanta Uueda, 60 Heidi Reial, 30 Eleri Pastak, 14 Renate Kešišjants, 11 Geili Rehkli, 85 Lisanne Koppel, 12 Alina Petrovski.
Treener - Kalev Kajak

Parim mängija: Inna Zlidnis (Tallinna FC Levadia)
Parim väravavaht: Imbi Hoop (Tallinna FC Levadia)
Parim väravalööja: Kaire Palmaru (Pärnu JK) - 4 väravat

Ülejäänud naiskondade koosseisud:

A-alagrupp:

JK Tallinna Kalev: 14 Reesi Kuslap, 11 Kätlin Hein, 4 Kai Simpson, 10 Pille Parre, 5 Piret Peterson, 13 Karina Kork, 16 Ave Pajo, 23 Anna-Catherine Paulus, 12 Mirell Soasepp, 1 Britmaria Tael, 2Kadri-Ann Valgeväli, 3 Marta Puju.
Treener - Möller.

Pärnu JK II: 30 Maarja Virula, 2 Triinu Esken, 15 Kätlin Hõbemägi, 5 Kairi Õisma, 17 Grete Ojala, 16 Merlyn Mletsin, 75 Jennifer Smirnov, 11 Claudia Smirnov, 6 Kati Liibak, 23 Sandra Paulberg, 3 Karoliine Maalinn, 13 Maarika Soosaar, 4 Heleri Saar.
Treener - Allan Soomets

Tallinna FC Infonet: 1 Maria Papunova, 99 Natalija Plišts, 41 Marina Krugljak, 7 Kristina Matvejeva, 22Kristina Rogov, 9 Kristina Lartšenko, 2 Elena Drozdova, 4 Elena Bulõnina, 44 Riina Truupõld, 17 Anzelika Kopnina, 77 Viktoria Viil, 12 Anu Hark, 21 Viktoria Nikiforova, 11 Anastasia Andreeva.
Treener - Orlov


B-alagrupp:

Põlva FC Lootos: 11 Kristel Kotkas, 12 Mari Abel, 9 Signy Aarna, 8 Sixtina Ladva, 1 Sabine Cervenaka, 5 Keiedi Käis, 2 Krista Talgre, 16 Sandra London, 28 Juta Saan, 36 Merili Tamm, 3 Dagmar Hekki, 7 Liis Emajõe.
Treener - Kukli.

Tallinna FC Flora II: 74 Mirell Luht, 8 Marie Heleen Lisette Kikkas, 27 Kati Reispass, 88 Hanna Karoliina Kalle, 11 Laura Paas, 22 Lisa-Marie Nüüd, 44 Birgit Allmere, 38 Diana Siimson, 24 Kaire Tekku, 46 Ilona Kirst, 5 Liis Lepik, 6 Katrin Loo, 4/23 Liisi Sakala.
Treener - Marko Kõiv

Nõmme JK Kalju: 1 Gertrud Alatare, 19 Jana Pipar, 3 Kätlin Ojapõld, 25 Birjo Rasmussen, 23 Janeli Jaansen, 7 Sarah Brigitta Kasemaa, 2 Caroly Kaljumäe, 16 Gerli Israel, 6 Anett Kadastu, 11 Anette Rõõmussaar, 15 Andra Grünberg, 8 Maria Orav.
Treener - Getulio.


C-alagrupp:

Kohtla-Järve JK Järve: 10 Tatjana Petrova, 11 Irina Snjatkovskaja, 7 Alina Tšertkova, 3 Oksana Gaišukova, 18 Arina Kopats, 8 Kristina Januškevitš, 4 Anastassia Leppelja, 14 Nadežda Polkovnikova, 9 Valeria Fjodorova, 15 Darja Karanina, 16 Karina Manjak, 1 Aleksandra Sobolko, 1/19 Valentina Šesteroa, 20 Nadežda Tšistokletova.
Treener- Andrey Dmitrovich.

FC Kuressaare: 23 Kätriin Tamm, 15 Marin Aleksejeva, 16 Liisi Salong, 3 Maris Magus, 8 Annemari Pruul, 11 Liisa Mere, 7 Jaanika Küttim, 39 Eva Haavel, 17 Gristi Adrat.
Treener - Arli Saar.

30.12.2013 11:34













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.