KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet Aastalõputurniiri IV liigale võitis FC Helios Võru

Täna alanud Triobet Aastalõputurniiri teise turniirina toimus IV liiga meeskondade mõõduvõtt. Osalejaid oli 14, sest FC Nõmme loobus ja FC Tartu II buss läks katki. Poolfinaali pääses iga alagrupi parim.

Esimeses poolfinaalis alistas FC Twister Pakri SK Alexela II 1:0, teises kaotas FC Kose II 1:2 FC Helios Võrule. Finaalis oli Helios samuti 2:1 parem FC Twisterist. Kolmandaks tuli FC Kose II.

I koht: FC Helios Võru
II koht: FC Twister
III koht: FC Kose II

Parim väravalööja: Andres Unt (FC Twister) - 5 väravat
Parim väravavaht: Tõnis Leidma (FC Kose II)
Parim mängija: Andre Ojala (FC Helios Võru)

Kõikide turniiride kalendrid leiab SIIT.

IV liiga turniiri alagrupimängud:

15:00 A FC Twister - Märjamaa SK  2:2
Väravad: Tarmo Roos, Andres Unt - Egert Toome, Jeper Puusepp

15:15 A Tallinna Jalgpalliselts - Pärnu JK Vaprus  3:0
Väravad: Maikel Jätsa, Madis Liik, Patrik Maldre
 
15:30 C Pakri SK Alexela II - BSC Automaailm  1:0
Värav: Vladimir Ivanuško

15:45 C Suure-Jaani United - FC Majandusmagister  1:2
Väravad: Margus Terras - Mart Rannastu, Argo Annus

16:00 A Märjamaa SK - Pärnu JK Vaprus  1:0
Värav: Egert Toome

16:15 A FC Twister - Tallinna Jalgpalliselts  4:2
Väravad: Alberto-Florin Lupescu, Andres Unt, Raul Viskar, Tarmo Kose - Marvel Riik, Henri Kuusk

16:30 C BSC Automaailm - FC Majandusmagister  5:1
Väravad: Andre Talivee (3), Karl-Erik Sala, Markus Seppam - Mart Rannastu

16:45 C Pakri SK Alexela II - Suure-Jaani United  0:2
Väravad: Margo Lepik, Madis Puskar

17:00 A Tallinna Jalgpalliselts - Märjamaa SK  1:1
Väravad: Einar Niin - Egert Toome

17:15 A Pärnu JK Vaprus - FC Twister  0:5
Väravad: Andres Unt (2), Alberto-Florin Lupescu (2), Raul Viskar

17:30 C Suure-Jaani United - BSC Automaailm 0:3
Väravad: Lauri Kurel, Andre Talivee, Sten-Renar Subatšjuk

17:45 C FC Majandusmagister - Pakri SK Alexela II  0:2
Väravad: Nikita Volkov, Denis Troitskiy

18:00 B JK Piraaja II - Rahvaliiga koondis  1:2
Väravad: Tarvo Metsavas - Märt Puusepp, Priit Läänesaar

18:15 D Raasiku Valla FC - FC Helios Võru  1:2
Väravad: Riivo Pall - Rait Kooser, Andrei Kiš

18:30 B Rahvaliiga koondis - FC Kose II  0:0
Väravad: -

18:45 D FC Reaal - Raasiku Valla FC  2:1
Väravad: Joel-Rasmus Remmel, Mikk Puurmann - Fred Metsamaa

19:00 B FC Kose II - JK Piraaja II  3:1
Väravad: Timo Nikitin, Joonas Jaanovits, Siim Suurkask - Jose Manuel Velicias Barquin

19:15 D FC Helios Võru - FC Reaal  3:1
Väravad: Maigel Raag, Andrei Kiš (2) - Markus Mägi

Poolfinaalid:
19:30 A1 FC Twister - C1 Pakri SK Alexela II  1:0
Värav: Sten Kivistik

19:45 B1 FC Kose II - D1 FC Helios Võru  1:2
Värav: Tõnis Leidma - Maiger Raag, Andre Ojala

Kohamängud
20:00 III-IV koha mäng Pakri SK Alexela II - FC Kose II  1:2
Väravad: Igor Žukov - Mihkel Kotkas, Tõnis Tüli

20:15 FINAAL FC Twister - FC Helios Võru  1:2
Väravad: Andres Unt - Margus Taaber, Andre Ojala


Alagrupid:
A - 1. FC Twister 7p, Märjamaa SK 5p, Tallinna Jalgpalliselts 4p, Pärnu JK Vaprus 0p
B - 1. FC Kose II 4p, Rahvaliiga koondis 4p, JK Piraaja II 0p
C - 1. Pakri SK Alexela II 6p, BSC Automaailm 6p, FC Majandusmagister 3p, Suure-Jaani United 3p
D - 1. FC Helios Võru 3p, FC Reaal 3p, Raasiku Valla FC 0p

Ühe mängu pikkus on 12 minutit.

Koosseisud:

FC Twister: Ain Kaljumäe, Sten Kivistik, Raul Viskar, Andres Unt, Tarmo Kose, Tarmo Roos, Karpo Korõtko, Priit Pichen, Rauno Harkmann, Kristian Kukk, Jesper Veber, Elari Moks, Alberto-Florin Lupescu, Oliver Rosar.

Märjamaa SK: Jesper Puusepp, Kalev Kungla, Mait Liivapalu, Kristjan Erik Ruubel, Egert Toome, Keir Pool, Tanel Taal, Karl Sassian, Margus Salk, Toomas Sassian.

Tallinna Jalgpalliselts: Kaarel Hanson, Maikel Jätsa, Patrik Maldre, Urmas Tiirik, Aleksandr Petkevits, Tanel Sults, Tõnis Kuusk, Hannes Nõgisto, Madis Liik, Marvel Riik, Karl Rooba, Einar Niin, Henri Kuusk.

Pärnu JK Vaprus: Franko Reinhold, Robin Christoffer Rassmann, Kenert Lille, Karl-Erik Laasma, Sander Kangur, Taisto Roosipuu, Karl-Louis Laasmäe, Herki Raudsepp, Karl Paulus Silver, Tuurma Marvin Käige.

Pakri SK Alexela II: Aleksandr Sirotjuk, Margus Roosna, Nikita Volkov, Taavi Talving, Denis Troitskiy, Igor Zukov, Aleksandr Seppago, Vladimir Ivanuško, Aleksei Panin, Igor Aleksandrov, Meelis Reiss.

BSC Automaailm: Norman Põder, Lauri Kurel, Daan Maistus, Andre Talivee, Mihkel Surva, Üllar Taidur, Karl-Erik Sala, Markus Seppam, Sten-Renar Subatšjuk.

FC Majandusmagister: Mario Põld, Gunnar Pallas, Rain Kuldjärv, Martin Lust, Mart Rannastu, Andrus Kolomainen, Argo Annus, Kristjan Sillak, Andres Lang.

SK Suure-Jaani United: Kaido Heinsalu, Harli Kullasepp, Joonas Liik, Villu Sepp, Margus Terras, Reiko Rosenberg, Madis Puskar, Margo Lepik, Reino Jaeski, Heldur Sepp, Markel Utsal, Janar Aim.

Tallinna FC Reaal: Mihkel Kannelmäe, Tauri Terasmaa, Ott Ilves, Siim Toomet, Juko-Mart Kõlar, Kalle Roos, Joel-Rasmus Remmel, Mikk Tamming, Mikk Puurmann, Markus Mägi, Kaarel Täll, Mihkel Pent, Norman Öövel, Andreas Aru, Marcel-David Tõeleid, Joosep Volk, Ragnar Uustal.

FC Kose II: Tõnis Leidma, Siim Suurkask, Jaagup Jaanovits, Joonas Jaanovits, Henry Lemmsalu, Silver Aljas, Tõnis Tüli, Mihkel Kotkas, Sander Mölder, Timo Nikitin, Kaivar Kull.

Rahvaliiga koondis: Tõnis Mänd, Rasmus Pappo, Kalle Karing, Kristjan Juuresoo, Madis Sildaru, Rasko Parve, Peeter Seppel, Matti Luik, Märt Puusepp, Priit Läänesaar, Kevin Arike.

JK Piraaja II: Sandor Parvei, Kuldar Hansen, Marti Laidre, Jose Manuel Velicias Barquin, Ilmar Põhjala, Mihkel Keinast, Mustafa Celik, Karmo Raudver, Sander Päeren, Andrei Adissov, Fred-Erik Štarkov, Tarvo Metsavas.

Raasiku Valla FC: Riivo Pall, Fred Metsamaa, Kristjan Niitsoo, Karl Raimond Tamm, Miko Salumäe, Alvar Terasma, Steve Bürkland, Kristo Salamatin, Raido Pruuli, Risto Ilves.

FC Helios Võru: Valeri Dobrovski, Andrei Kiš, Maiger Raag, Margus Taaber, Andre Ojala, Talvar Henning, Rait Kooser, Vjatšeslav Vassilenko.

17.12.2014 21:08












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.