KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga turniiri võitis Maardu United

Triobet Aastalõputurniiri tänase teise võistluspäeva lõpetasid III liiga kolmanda turniiri võistkonnad.

Osales 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, ühe mängu pikkuseks 12 minutit ja poolfinaali pääsesid alagruppide võitjad Trummi SK, Maardu United, Maardu FC Starbunker II ja Pärnu Jalgpalliklubi. Finaalis, mis kujunes Maardu siseasjaks alistas United Starbunkeri penaltiseeria järel.

I koht: Maardu United
II koht: Maardu FC Starbunker II
III koht: Trummi SK

Parim väravalööja: Mihhail Kazak (Pärnu Jalgpalliklubi) - 5 väravat
Parim väravavaht: Maksim Mamutov (Maardu FC Starbunker II)
Parim mängija: Jevgeni Novitski (Maardu United)

III liiga 3. turniiri alagrupimängud:

15:00 A Pirita JK Reliikvia - KSK FC Štrommi 4:1
Väravad: Artur Minajev (2), Andrei Makarov, Taavi Viik - Jevgeni Bnatov

15:15 A Trummi SK - JK Poseidon Nirvaana 1:1
Väravad: Sven Haas - Ott Kangur

15:30 C FCF Tallinna Ülikool II - TÜ Fauna 0:2
Väravad: Paul Meerits, Vidrik Teder

15:45 C Maardu United - FC Eston Villa 2:0
Väravad: Nikolai Gretšits, Jevgeni Novitski

16:00 A KSK FC Štrommi - JK Poseidon Nirvaana 3:2
Väravad: Sergei Dõmov, Maxim Medvedjev, Vladislav Pahhomov - Silver Lulla, Joosep Raudsepp

16:15 A Pirita JK Reliikvia - Trummi SK 0:1
Värav: Kristjan Lainjärv

16:30 C TÜ Fauna - FC Eston Villa 0:0
Väravad: -

16:45 C FCF Tallinna Ülikool II - Maardu United 0:4
Väravad: Pavel Gabreljan, Mammad Shahmarov, Dmitri Kravtsov, Jevgeni Novitski

17:00 A Trummi SK - KSK FC Štrommi 3:2
Väravad: Sven Haas (2), Hans Talgre - Maksim Solomin, Vladislav Pahhomov

17:15 A JK Poseidon Nirvaana - Pirita JK Reliikvia 0:1
Väravad: Rudolf Linnaste

17:30 C Maardu United - TÜ Fauna 4:1
Väravad: Pavel Gabreljan (2), Mammad Shahmarov, Dmitri Kravtsov - Tambet Kaal

17:45 C FC Eston Villa - FCF Tallinna Ülikool II 2:2
Väravad: Mattias Läänesaar (2) - Gerd Ärksis, Georg Pukk

18:00 B Navi Vutiselts - Tallinna Depoo 0:2
Väravad: Eduard Oha, Aleksandr Muraljov

18:15 B JK Jalgpallihaigla - Maardu Starbunker II 0:2
Väravad: Vladislav Sokolov, Dmitri Gostev

18:30 D Pärnu Jalgpalliklubi - JK Tallinna Kalev Juunior 4:2
Väravad: Mihhail Kazak (2), Henry Laurson, Kris Antsmaa - Kenneth Tomingas, ov. Kris Antsmaa

18:45 D FC Soccernet - FC Haiba 2:0
Väravad: Egert Erm, Indrek Juhanson

19:00 B Tallinna Depoo - Maardu Starbunker II 0:2
Väravad: Danil Lebedev, Maxim Meshcheryakov

19:15 B Navi Vutiselts - JK Jalgpallihaigla 1:0
Värav: Taavi Sutt

19:30 D JK Tallinna Kalev Juunior - FC Haiba 2:0
Väravad: Kenneth Tomingas (2)

19:45 D Pärnu Jalgpalliklubi - FC Soccernet 3:2
Väravad: Jevgeni Novikov, Henri Hanson, Jako Kanter - Kristjan Kaskla (2)

20:00 B JK Jalgpallihaigla - Tallinna Depoo 0:4
Väravad: Aleksandr Muraljov, Aleksandr Tepluhhov (2), Robert Papson

20:15 B Maardu Starbunker II - Navi Vutiselts 1:0
Värav: ov. Taavi Sutt

20:30 D FC Soccernet - JK Tallinna Kalev Juunior 4:1
Väravad: Kristjan Kaskla, Even Laanemaa, Egert Erm, Raimo Nõu - Kenneth Tomingas

20:45 D FC Haiba - Pärnu Jalgpalliklubi 0:3
Väravad: Mihhail Kazak (2), Jako Kanter

Poolfinaalid:

21:00 A1 Trummi SK - C1 Maardu United 1:3
Väravad: Henri Niinlaub - Roman Krõlov, ov. Hans Talgre, Jevgeni Novitski

21:15 B1 Maardu FC Starbunker II - D1 Pärnu Jalgpalliklubi 1:1, pen. 3:1
Väravad: Danil Lebedev - ov. Andrei Borissov

Kohamängud:

21:30 III-IV koha mäng Trummi SK - Pärnu Jalgpalliklubi 2:1
Väravad: Kristjan Lainjärv, Raimo Teesaar - Mihhail Kazak

21:45 FINAAL Maardu United - Maardu FC Starbunker II 1:1, pen. 3:2
Väravad: Roman Krõlov - ov. Nikolai Kostroma


Alagruppide tulemused:
A - 1. Trummi SK 7p, Pirita JK Reliikvia 6p, KSK FC Štrommi 3p, JK Poseidon Nirvaana 1p
B - 1. Maardu Starbunker II 9p, Tallinna Depoo 6p, Navi Vutiselts 3p, JK Jalgpallihaigla 0p
C - 1. Maardu United 9p, TÜ Fauna 4p, FC Eston Villa 2p, FCF Tallinna Ülikool II 1p
D - 1. Pärnu Jalgpalliklubi 9p, FC Soccernet 6p, JK Tallinna Kalev Juunior 3p, FC Haiba 0p

Esineliku koosseisud:

Maardu United: Pavel Gabrieljan, Aleksandr Gamonovitš, Nikolai Gretšits, Nikolai Kostroma, Dmitri Kravtsov, Denis Molodtsov, Dmitry Mustafaev, Jevgeni Novitski, Mammad Shahmarov, Roman Krõlov.

Maardu Starbunker II: Dmitri Gostev, Aleksandr Kirpu, Kalev Starkopf, Maxim Meshcheryakov, Denis Kotov, Danil Lebedev, Juri Javljanski, Aleksei Zelentsov, Sergei Savitski, Sergei Karpovitš, Aleksandr Matvejev, Samik Mussajev, Maksim Mamutov, Vladislav Sokolov, Dmitri Denisov, Andrei Borissov, Pavel Kuzmin.

Trummi SK: Harri Jõessar, Hans Talgre, Ahto Perling, Sander Kõva, Raimo Teesaar, Sven Haas, Kristjan Lainjärv, Raivo Seema, Heigo Väljas, Kevin Sooaluste, Henri Niinlaub, Veiko Murumaa, Ralf Rogov.

Pärnu Jalgpalliklubi: Kermo Hunt, Kris Antsmaa, Martin Mardiste, Tiit Margus, Helger Kuusik, Jako Kanter, Jevgeni Novikov, Henry Laurson, Mihhail Kazak, Siim Sarapuu, Henri Hanson.

18.12.2014 15:25












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.