KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Rahvaliiga turniiri võitis Maxima KinGZ
Triobeti aastalõputurniiri neljanda võistluspäeva avasid Rahvaliiga võistkonnad. 16 osalejat olid jagatud nelja alagruppi, mille võitjad pääsesid poolfinaali. Ühe mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Poolfinaali pääsesid Maxima KinGZ, JK Kiili, FC Peedu ja Narva EE Õlitööstus. Finaalis alistas Maxima Narva EE Õlitööstuse 3:2.

I koht: Maxima KinGZ
II koht: Narva EE Õlitööstus
III koht: JK Kiili

Parim väravalööja: Aleksandr Avdeev (Narva EE Õlitööstus) - 4 väravat
Parim väravavaht: Ivan Vassiljako (Narva EE Õlitööstus)
Parim mängija: Mihhail Voronin (Maxima KinGZ)

Tänasel õhtupoolikul toimub Kalevi Spordihallis Fännide turniir, mida korraldab Soccernet.ee, sealt ka otseinfo. Kõikide turniiride kalendrid leiab SIIT.

Rahvaliiga turniiri alagrupimängud:

8:00 A FC Ajax United - JK Terav Sats -:+
Väravad: -

8:15 A JK Roosad Pantrid - Maxima KinGZ 0:0
Väravad: -

8:30 C JK Kiili - Sisehoovi Legendid 4:1
Väravad: Sven Haas, Tauno Koppel, ov. Rauno Teder, Sander Saar - Sander Lind

8:45 C FC Moe - JK Õismäe Torm 1:0
Värav: Rando Duder

9:00 A JK Roosad Pantrid - FC Ajax United +:-
Väravad: -

9:15 A Maxima KinGZ - JK Terav Sats 2:1
Väravad: ov. Pajumets, Mihhail Voronin - Frederik Purru

9:30 C FC Moe - JK Kiili 2:3
Väravad: Janno Abner (2) - Sven Haas, Tauno Koppel, Remi Lott

9:45 C JK Õismäe Torm - Sisehoovi Legendid 0:2
Väravad: Sander Lind, Marten Randma

10:00 A JK Terav Sats - JK Roosad Pantrid 1:1
Väravad: Rannar Adamson - Priit Läänesaar

10:15 A FC Ajax United - Maxima KinGZ -:+
Väravad: -

10:30 C Sisehoovi Legendid - FC Moe 2:0
Väravad: Rauno Teder (2)

10:45 C JK Kiili - JK Õismäe Torm 1:4
Väravad: Tauno Koppel - Kalle Karing, Kajar Help, Kristjan Juuresoo (2)

11:00 B JK Puhja - Rakvere Wiswald 0:0
Väravad: -

11:15 B Äksi JK - FC Peedu 1:1
Väravad: Jevgeni Zinovjev - Siim Malm

11:30 D Narva EE Õlitööstus - Luige JK 0:0
Väravad: -

11:45 D JK Valgjärve/Kõlleste - Tartu Tehased 0:1
Värav: Martti Rell

12:00 B FC Peedu - JK Puhja 1:1
Väravad: Kert Koplus - Martin Järvet

12:15 B Rakvere Wiswald - Äksi JK 1:2
Väravad: Hetward Ütt - Jevgeni Zinovjev, Artur Bõstrov

12:30 D JK Valgjärve/Kõlleste - Narva EE Õlitööstus 0:4
Väravad: Juri Žagorov, Dmitri Nossenkov, Sergei Trostin, Aleksandr Avdeev

12:45 D Tartu Tehased - Luige JK 3:2
Väravad: Martti Rell (2), Karl Einar Ilves - Sander Süld, Oskar Tikka

13:00 B Rakvere Wiswald - FC Peedu 1:3
Väravad: Hetward Ütt - Mattias Oja, Kardo Maadre (2)

2)13:15 B JK Puhja - Äksi JK 0:0
Väravad: -

13:30 D Luige JK - JK Valgjärve/Kõlleste 0:3
Väravad: Risko Eit, Andre Kõiv, Janar Tamm

13:45 D Narva EE Õlitööstus - Tartu Tehased 4:0
Väravad: Dmitri Nossenkov, Pavel Andrejev, Aleksandr Avdeev (2)

Poolfinaalid:

14:00 A1 Maxima KinGZ - C1 JK Kiili 2:0
Väravad: Mihhail Voronin, Sergei Pavlenkov

14:15 B1 FC Peedu - D1 Narva EE Õlitööstus 0:1
Värav: Aleksandr Avdeev

Kohamängud:

14:30 III-IV koha mäng JK Kiili - FC Peedu 2:1
Väravad: Remi Lott, Marek-Matteus Mäe - Madis Arust

14:45 FINAAL Maxima KinGZ - Narva EE Õlitööstus 3:2
Väravad: Igor Burlakov, Slava Lutter, Aleksei Bazenkov - Sergei Trostin, Pavel Skripnik


Alagruppide paremusjärjestus:
A - 1. Maxima KinGZ 7p, JK Roosad Pantrid 5p, JK Terav Sats 4p, FC Ajax United (loobus)
B - 1. FC Peedu 5p, Äksi JK 5p, JK Puhja 3p, Rakvere Wiswald 1p
C - 1. JK Kiili 6p, Sisehoovi Legendid 6p, FC Moe 3p, JK Õismäe Torm 3p
D - 1. Narva EE Õlitööstus 7p, Tartu Tehased 6p, JK Valgjärve/Kõlleste 3p, Luige JK 1p

Esineliku meeskondade koosseisud:

I koht: Maxima Kingz - Viktor Pavlovitch, Mihhail Voronin, Igor Burlakov, Aleksandr Goroshko, Andrei Sorokin, Pavel Korsakov, Mark Bauer, Adrian Anishenko, Slava Lutter, Aleksei Bazenkov, Sergei Pavlenkov.

II koht: Narva EE Õlitööstus - Pavel Karabajev, Ivan Vassiljako, Sergei Trostin, Dmitri Nossenkov, Dmitri Kozlov, Evgeni Ostroumov, Pavel Skripnik, Juri Zagorov, Sergei Tšernjak, Sergei Rudomjotov, Aleksandr Avdeev, Pavel Andrejev.

III koht: Kiili JK - Rait Mirka, Kaupo Kütt, Marek-Matteus Mäe, Remi Lott, Sander Saar, Aivo Kuusma, Jaan Uddelt, Sven Haas, Tauno Koppel, Indrek Kuldve, Rainis Saar.

IV koht: FC Peedu - Karl Eerik Eirenschmidt, Arlet Uusna, Arlet Kubu, Kert Koplus, Karl-Danel Karu, Ander Pabre, Karel Rüütel, Marek Kangur, Kristian Nisumaa, Madis Arest, Timo Aas, Mattias Oja, Siim Malm, Kardo Maadre.


20.12.2014 10:17












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.