KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tütarlaste D-vanuseklassi turniiri võitis Suure-Jaani United

Triobet Aastalõputurniiril selgitati täna esimesena paremusjärjestus tütarlaste D-vanuseklassis, kus osales 6 naiskonda.

Üheringilise turniiri järel tuli võitjaks Suure-Jaani United 11 punktiga, FC Elva järgnes 9 ja Pärnu JK 8 puntiga. JK Tallinna Kalev kogus 6, Tallinna FC Ajax 5 ja Nõmme Kalju FC ühe punkti.

I koht: Suure-Jaani United
II koht: FC Elva
III koht: Pärnu JK

Parim väravalööja: Christina Vink 5 (FC Elva)
Parim väravavaht: Karily Sülla (Suure-Jaani United)
Parim mängija: Anett Joandi (Suure-Jaani United)

Tütarlaste D-klassi turniiri mängud:

8:00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Ajax 0:0
Väravad: -

8:13 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK 0:1
Värav: Delis Pajuri

8:26 Suure-Jaani United - FC Elva 1:1
Väravad: Anna-Liisa Joandi - ov. Anett Joandi

8:39 Tallinna FC Ajax - Pärnu JK 1:0
Värav: Jevgenia Filipovitš

8:52 FC Elva - JK Tallinna Kalev 6:0
Väravad: Christina Vink (4), Kätriin-Elise Pahva

9:05 Nõmme Kalju FC - Suure-Jaani United 0:3
Väravad: Elisabeth Laisaar, Karina Elias, Raneli Sonk

9:18 Pärnu JK - FC Elva 0:0
Väravad: -

9:31 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: Õnne Anton

9:44 Suure-Jaani United - Tallinna FC Ajax 2:1
Väravad: Teisi Toomsalu (2) - Arina Pihlakas

9:57 Nõmme Kalju FC - Pärnu JK 0:1
Värav: Søs Maria Kristensen

10:10 Suure-Jaani United - JK Tallinna Kalev 3:0
Väravad: Teisi Toomsalu, Anna-Liisa Joandi, Elisabeth Laisaar

10:23 Tallinna FC Ajax - FC Elva 0:0
Väravad: -

10:36 Pärnu JK - Suure-Jaani United 0:0
Väravad: -

10:49 FC Elva - Nõmme Kalju FC 3:0
Väravad: Kelli Liivat, Alex-Sandra, Piiroja, Christina Vink

11:02 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Ajax 1:0
Värav: Loore Lehtmets


Paremusjärjestus:

I koht: SK Suure-Jaani United - 11 punkti
Karina Elias, Anett Joandi, Anna-Liisa Joandi, Rinell Liir, Sandra Liir, Raneli Sonk, Karily Sülla, Teisi Toomsalu, Elisabeth Laisaar.
Treener: Sergei Vassiljev.

II koht: FC Eva - 9 punkti
Annabel Jesin, Christina Vink, Kelli Liivat, Kerti Peep, Sandra Põlluäär, Kätriin-Elise Pahva, Sirli Mark, Alex-Sandra Piiroja.
Treenerid: Jürgen Kuresoo, Annika Jesin.

III koht: Pärnu JK - 8 punkti
Anett Luigemaa, Helene Rebane, Heike Lehiste, Søs Maria Kristensen, Delis Pajuri, Cajlen Raid, Jennifer Ristimets, Maria Grenberg.
Treener: Jüri Saar.

IV koht: JK Tallinna Kalev - 6 punkti
Loore Lehtmets, Johanna Marie Link, Liis Tamberg, Õnne Anton, Liisa Õim, Liisa-Maria Lest, Sofia Sentjurin, Loreley Reim, Hanna Maia Tiide, Matilde Sigijane, Hanna Tiina Pekk, Helis Kange, Meribel Vägi.
Treenerid: Pirjo Orn, Reesi Kuslap.

V koht: FC Ajax Tallinn - 5 punkti
Anastasija Gazijeva, Jevgenia Filipovitš, Anastasija Koval, Valerija Leonova, Milena Golõševskaja, Jekaterina Kondik, Anastasija Fjodorova, Jekaterina Komaldinova, Diana Arro, Anna Feldman, Kristina Kattai, Arina Pihlakas.
Treenerid: Alexander Udalov, Sergei Nakonetšnõi.

VI koht: Nõmme Kalju - 1 punkt
Katariina Järve, Elisabeth Linde, Belinda Berendson, Els Ehtel Jaanisoo, Hanna Daylor Mülle, Rahel Vard.
Treener: Aleksandr Žurkin.

21.12.2014 10:37












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.