KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tütarlaste C-klassi turniiri parim oli TJK Legion

Tänase teise turniirina toimus Triobet Aastalõputurniiril tütarlaste C-klassi turniir. Osales 8 naiskonda, kes jagati kahte alagruppi.

Poolfinaali pääsesid Suure-Jaani United, Nõmme Kalju FC, TJK Legion ja FC Elva. Finaalis alistas TJK Legion Suure-Jaani Unitedi 1:0.

I koht: TJK Legion
II koht: Suure-Jaani United
III koht: Nõmme Kalju FC

Parim väravalööja: Evelin Šilina (TJK Legion)
Parim väravavaht: Jeližaveta Stjoba (TJK Legion)
Parim mängija: Mari-Liis Lillemägi (Suure-Jaani United)

Kõikide turniiride kalendrid leiab SIIT.

Tütarlaste C-klassi turniiri alagrupimängud:

11:30 A Suure-Jaani United - JK Kuusalu Kalev 3:0
Väravad: Mari-Liis Lillemäe (2), Mariana Kees

11:43 B Tartu SK 10 Premium - Tallinna FC Flora 3:0
Väravad: Renita Roopalu, Kristina Iljina, Anastassia Berazovskaja

11:56 A Nõmme Kalju FC - Lõuna-Läänemaa JK 1:0
Värav: Samantha Aleksandra Žurkin

12:09 B Tallinna JK Legion - FC Elva 4:0
Väravad: Alika Malešina (2), Evelin Šilina, Anita Karatšintseva

12:22 A JK Kuusalu Kalev - Lõuna-Läänemaa JK 1:3
Väravad: Klaara Saar - Brita Pikla (3)

12:35 B Tallinna FC Flora - FC Elva 1:1
Väravad: Lia Verro - Reili Rehme

12:48 A Suure-Jaani United - Nõmme Kalju FC 6:1
Väravad: Kendra Katrina Könnel (2), Kristiina Aria (2), Chrystal King, Mari-Liis Lillemäe - Frederika Frey

13:01 B Tartu SK 10 Premium - Tallinna JK Legion 0:0
Väravad: -

13:14 A Nõmme Kalju FC - JK Kuusalu Kalev 5:0
Väravad: Frederica Frey (2), Carmen Kaljula, Samantha Aleksandra Žurkin, Silvia Säinast

13:27 B Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora 6:0
Väravad: Anita Karatšintseva, Evelin Šilina (4), Diana Stjoba

13:40 A Lõuna-Läänemaa JK - Suure-Jaani United 0:0
Väravad: -

13:53 B FC Elva - Tartu SK 10 Premium 2:0
Väravad: Viktoria Guselnikova (2)


Poolfinaalid:

14:06 A1 Suure-Jaani United - B2 FC Elva 3:0
Väravad: Gerda Johanna Leichter, Mariana Kees, Mari-Liis Lillemäe

14:19 B1 TJK Legion - A2 Nõmme Kalju FC 3:1
Väravad: Diana Stjoba, Evelin Šilina, Anita Karatšintseva - Nora Anete Müller

Kohamängud:

14:32 III-IV koha mäng FC Elva - Nõmme Kalju FC 1:2
Väravad: Helena Pallon - ov. Annaliis Täheväli, Killu Raja

14:45 FINAAL Suure-Jaani United - TJK Legion 0:1
Värav: Evelin Šilina


Alagruppide paremusjärjestus:
A - 1. Suure-Jaani United 7p, 2. Nõmme Kalju FC 6p, Lõuna-Läänemaa JK 4p, JK Kuusalu Kalev 0p
B - 1. Tallinna JK Legion 7p, 2. FC Elva 4p, Tartu SK 10 Premium 4p, Tallinna FC Flora 1p

Koosseisud:

Nõmme Kalju FC: Carmen Kaljula, Frederika Frey, Nora Anete Müller, Samantha Aleksandra Žurkin, Katriliis Kaasik, Silvia Säinats, Killu Raja, Katariina Marleen Niineväli, Helena Elister, Sanna Kruusmaa, Tiiu Mirjam Tuimann.
Treener: Aleksandr Žurkin.

SK Suure-Jaani United: Mari-Liis Lillemäe, Reti Talts, Triin Küttmann, Chrystal King, Kendra Katrina Könnel, Gerda Johanna Leichter, Mariana Kees, Kristiina Aria, Kertu Reinup.
Treenerid: Sergei Vassiljev, Silver Nõmmiksaar.

FC Elva: Helena Pallon, Kelly Reisbich, Viktoria Guselnikova, Reili Rehme, Merle Lessing, Annaliis Täheväli. Treenerid: Andres Bõkarev, Age Sander.

SK 10 Premium: Anastasia Otrutskaya, Veronika Anušova, Helis Suviste, Kristina Iljina, Renita Roopalu, Anna Generalova, Anastassia Berazovskaja, Kirke Kalde, Valeria Grishakova, Helge Kalde.
Treenerid: Kalev Kajak, Mariliis Limbak.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi: Johanna Lipp, Regle Kurnim, Inga-Garmen Küttmann, Marian-Merit Ring, Gerttu Kütmann, Marjana Kuldsaar, Karita Üksvärav, Brita Pikla, Anna Luuk.
Treenerid: Jaanus Getreu, Anni Ratas, Maarja Jalakas.

Kuusalu Kalev: Aidi Gerde Tuisk, Cristina Kivisik, Karoliine Karu, Aleksandra Nyyssönen, Klaara Saar, Kristina Margot Trepp, Kristiin Kirsipuu, Luisa Valgiste.
Treener: Sander Piibemann.

TJK Legion: Jeližaveta Stjoba, Diana Stjoba, Agnes Sireli, Jaana Entson, Evelin Šilina, Anabel Sarv, Alika Malešina, Marianna Aleksandrova, Maria Piskunova, Anita Karatšintseva, Karina Saveljeva, Darja Somova, Anna Maiorova, Kristina Filippova, Jana Teus, Donata Sestrem.
Treenerid: Boriss Fedorenko, Andrei Migalenja.

FC Flora: Liset-Aleandra Kroonmaa, Kärt Heinvere, Gaida-Erica Pärn, Katariina Taukar, Carmen Tiinel, Karolina Perv, Evelin Orehhova, Victoria Villig, Gabriela Kaskmaa, Lia Verro, Wanda Prost, Hanna Liivia, Teller Luisa, Klaar Elise Müür, Brigit Lubi, Anna-Laura Männiste.
Treenerid: Miina Kallas, Eneli Vals.

21.12.2014 11:38













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.