KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga teise turniiri võit läks Tallinna FC Charmale

Triobet Aastalõputurniiri viienda mängupäeva lõpetasid teise liiga teisel turniiril osalenud 16 meeskonda.

Poolfinaali jõudsid Tõrva JK, SK Imavere Forss, Tallinna FC Charma ja JK Retro. Finaalis oli Tallinna FC Charma 3:0 üle SK Imavere Forssist.

I koht: Tallinna FC Charma
II koht: SK Imavere Forss
III koht: JK Retro

Parim väravalööja: Indrek Rist 4 (JK Retro)
Parim väravavaht: Roland Rink (Tallinna FC Charma)
Parim mängija: Kersten Lõppe (Tallinna FC Charma)

II liiga teise turniiri alagrupimängud:

15:00 A Sörve JK - JK Tallinna Kalev III 1:0
Värav: Janis Kriska

15:15 A Tallinna JK Piraaja - Tõrva JK 1:0
Värav: Leo Kuuse

15:30 C JK Tondi - SK Imavere Forss 1:3
Väravad: Jevgeni Lukaštsuk - Herkki Orro, Risto Liiv, Rauno Kiisk

15:45 C JK Kaitseliit Kalev - FC Kose 3:1
Väravad: Janno Jelistratov, Eduard Simora, Daniel Kosubenko - Mario Pruul

16:00 A JK Tallinna Kalev III - Tõrva JK 0:3
Väravad: - Oliver Suur, Mairo Vister, Heigo Kosemets

16:15 A Sörve JK - Tallinna JK Piraaja 1:1
Väravad: Mikk Rajaver - Tauno Laja

16:30 C SK Imavere Forss - FC Kose 2:1
Väravad: Alar Arula, Rauno Kiisk - Rene Aljas

16:45 C JK Tondi - JK Kaitseliit Kalev 1:1
Väravad: Aleksandr Embrich - Raimo Leosk

17:00 A Tallinna JK Piraaja - JK Tallinna Kalev III 1:1
Väravad: Tauno Laja - Simmo Tõnisson

17:15 A Tõrva JK - Sörve JK 3:1
Väravad: Heigo Kosemets, Mairo Vister, Mairo Mägi - Ott Pukk

17:30 C JK Kaitseliit Kalev - SK Imavere Forss 1:2
Väravad: Allan Ojasu - Kristjan Hõbemägi (2)

17:45 C FC Kose - JK Tondi 2:3
Väravad: Rene Aljas, Madis Rosar - Vitali Ivahnenko (2), Ilja Šustrov

18:00 B Tallinna JK Legion II - Tallinna FC Charma 0:1
Värav: Andres Koogas

18:15 B JK Loo - Kuusalu JK Rada 1:1
Väravad: Eerik Elenurm - Mihkel Allemann

18:30 D Tallinna JK Visadus - JK Retro 0:0
Väravad: -

18:45 D Läänemaa JK Haapsalu - Narva United FC 1:0
Värav: Leonid Bragin

19:00 B Tallinna FC Charma - Kuusalu JK Rada 0:0
Väravad: -

19:15 B Tallinna JK Legion II - JK Loo 3:1
Väravad: Andrei Sadovoi, Jevgeni Suhih, ov. David Bader - Eerik Elenurm

19:30 D JK Retro - Narva United FC 2:1
Väravad: Indrek Rist (2) - Andrei Sokkojev

19:45 D Tallinna JK Visadus - Läänemaa JK Haapsalu 0:0
Väravad: -

20:00 B JK Loo - Tallinna FC Charma 0:2
Väravad: Kersten Lõppe (2)

20:15 B Kuusalu JK Rada - Tallinna JK Legion II 1:1
Väravad: ov. Ilja Lihotin - Pavel Iljuhhin

20:30 D Läänemaa JK Haapsalu - JK Retro 0:3
Väravad: Indrek Rist, Dmitri Kulikov, Marko Lepik

20:45 D Narva United FC - Tallinna JK Visadus 2:1
Väravad: Andrei Sokkojev, Nikolai Kotljarov - Ivan Špol

Poolfinaalid:

21:00 A1 Tõrva JK - C1 SK Imavere Forss 1:2
Väravad: Marek Vister - Kristjan Hõbemägi, Risto Liiv

21:15 B1 Tallinna FC Charma - D1 JK Retro 3:0
Väravad: Kersten Lõppe, Ranner Pak, Siim Sorokin


Kohamängud:
21:30 III-IV koha mäng Tõrva JK - JK Retro 1:2
Väravad: Marek Vister - Indrek Rist, Dmitri Skiperski

21:45 FINAAL SK Imavere Forss - Tallinna FC Charma 0:3
Väravad: Rasmus Värk (2), Ranner Pak

Alagruppide paremusjärjestus:

A - 1. Tõrva JK 6p, Tallinna JK Piraaja 5p, Sörve JK 4p, JK Tallinna Kalev III 1p
B - 1. Tallinna FC Charma 7p, Tallinna JK Legion II 4p, Kuusalu JK Rada 3p, JK Loo 1p
C - 1. SK Imavere Forss 9p, JK Kaitseliit Kalev 4p, JK Tondi 4p, FC Kose 0p
D - 1. JK Retro 7p, Läänemaa JK Haapsalu 4p, Narva United FC 3p, Tallinna JK Visadus 2p

Koosseisud:

Sörve JK: Algis Kelder, Mikk Rajaver, Laur Vatsfeld, Ott Pukk, Reivo Vinter, Jaanis Kriska, Karl Johan Kastein, Eerik Poopuu, Kirill Kornilov, Mark Kristjan Pitk, Kristo Salumaa.
Treener: Sander Viira

JK Tallinna Kalev III: Franz Rannala, Herlent Krik, Andree Porila, Julius Hiie, Martin Aru, Mikk Talpsepp, Simmo Tõnisson, Risto Kivisikk, Priit Pästlane, Alexander Erik Ild.
Treener: Daniel Meijel

JK Piraaja: Mattias Traublum, Jan Harend, Leo Kuuse, Tauno Laja, Valter Kliimand, Tanel Lätti, Karla Oder, Taavi Kaarmaa, Aiko Orgla, Margus Evart, Marten Kundla, Taavi Neier, Aleksandr Antš.
Treener: Ilmar Põhjala

Tõrva JK: Ville Pähklamäe, Heigo Kosemets, Mairo Mägi, Mairo Vister, Marek Vister, Juhand Kondike, Alvar Kasak, Oliver Suur, Oliver Raudsep.
Treener: Zurab Kvaratshelija

FC Kose: Erlend Rohtsaar, Pelle Pohlak, Rene Aljas, Kalle Mihkelson, Sten Tomson, Sven-August Tomson, Karl Mendelman, Andreas Hein, Kaspar Hordo, Madis Rosar, Mario Pruul.
Treener: Pelle Pohlak

SK Imavere Forss: Rauno Kiisk, Tanel Tillemann, Martin Uusküla, Kristjan Kongas, Risto Liiv, Enar Nilp, Alar Arula, Siim Imsi, Tauri Ilmsi, Viljar Pennert, Martin Ellram, Kristjan Hõbemägi, Meelis Järve, Herkki Orro, Siim Tali.
Treener: Jaanus Nilp

JK Tondi: Aleksei Kulakovski, Vadim Dolinin, Jevgeni Larin, Ilja Šustrov, Vitali Ivahnenko, Aleksandr Embrich, Jevgeni Lukaštsuk, Boriss Šipunov.
Treener: Boriss Šipunov

JK Kaitseliit Kalev: Kaarel Tenso, Magnar Mikkelsaar, Kristjan Ainumäe, Janno Jelistratov, Daniel Kosubenko, Riho Koplimets, Raimo Leosk, Allan Ojasu, Laurits Randmann, Eduard Simora, Vahur Kuusk.
Treener: Ralf Rogov

JK Visadus: Silver Saluste, Martin Verner Murd, Anton Hmelnitski, Kimmo Ploompuu, Rauno Otsasoo, Agu Rootsma, Juss Tanvel, Mart Pajula, Vallo Gorosko, Ants Jaakson, Anton Agoshkov, Ivan Špol.
Esindaja: Margus Raag

Tallinna FC Charma: Roland Rink, Hasan Steinberg, Pertti Laanemäe, Andres Koogas, Rasmus Värk, Priidu Nurmik, Ranner Pak, Kersten Lõppe, Marek Poom, Rauno Laid, Margus Tamme, Deniss Vassiljev, Siim Sorokin.
Treenerid: Jüri Talu, Risto Sarapik

Kuusalu JK Rada: Rainer Blond, Siim Tamm, Mihkel Allemann, Kenneth Kröönström, Joonas Kröönsttöm, Aleksandr Levin, Markus Sisias, Aleksandr Täht, Keijo Õunapu, Denis Petrov, Rando Kapralov, Tauno Pajula, Aleksandr Morozov, Keio Kivistik.

TJK Legion II: Eduard Usikov, Aleksei, Latõnin, Maksim Dolinenko, Andrei Sadovoi, Vadim Samulin, Pavel Iljuhhin, Jevgeni Suhih, Maksim Kisseljov, Pavel Rubel, German Ussov, Aleksandr Makarov, Sergei Loginov, Ilja Lihotin, ALeksei Ivanov, Anton Lyubeev, Gleb Slivin, Viktor Passikuta, Jevgeni Skamnitski.
Treenerid V. Passikuta, N. Dolinenko, K. Demjanov

Narva United FC: Kirill Andrejev, Dmitri Arlamov, Vadim Belyakov, Ramaz Kapanadze, Nikolai Kotljarov, Artur Piirak, Andrei Sokkojev, Oleg Uljev, Aleksandr Pavlov, Nikita Tšernei.
Treener: Oleg Uljev

Läänemaa JK Haapsalu: Hendrik Siht, Rener Uibopuu, Bert Rotberg, Tarvo Manni, Vladislav Šikirjavõi, Martin Salf, Talis Tamm, Aare Avila, Kristjan Koppel, Leonid Bragin, Kristo Linder.
Treener: Aavo Tomingas

JK Retro: Toomas Tohver, Marko Arge, Indrek Rist, Marko Lepik, Maksim Rõtškov, Dmitri Skiperski, Priit Murumuts, Dmitri Kulikov, Aleksandr Altosar, Federico Levi.
Treener: Toomas Tohver

JK Loo: Vahur Tima, Sven Elenurm, Siim Allmann, Vladimir Rüntu, Eerik Elenurm, David Bader, Siim Metsaar, Kevin Sarapuu, Oleg Laidinen.
Treenerid: Sven Elenurm, Jaanika Kutser

21.12.2014 21:29













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.