KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
B-klassi turniiri võitis Kohtla-Järve JK Järve

Triobet Aastalõputurniiril toimus täna hommikupoolel B-vanuseklassi turniir, kus osales 16 nelja alagruppi jagatud meeskonda. Alagrupivõitjad selgitasidki turniiri lõpliku paremusjärjestuse.

Poolfinaali pääsesid Tallinna FC Levadia I ja II, Tallinna FC Flora ning Kohtla-Järve JK Järve. Esikoha pälvis lõpuks Kohtla-Järve JK Järve, kes alistas penaltiseeria järel Tallinna FC Levada II meeskonna.

I koht: Kohtla-Järve JK Järve
II koht: Tallinna FC Levadia II
III koht: Tallinna FC Levadia I

Parim väravalööja: Markus Lokk 4 (Tallinna FC Levadia II)
Parim väravavaht: Maksim Suhomjatnikov (JK Järve)
Parim mängija: Robert Lepik (Tallinna FC Levadia I)

B-klassi turniiri alagrupimängud:

8:00 A Tallinna FC Flora - Tallinna JK Legion 3:0
Väravad: Künter Pajumägi, Georg Lepik, Kaur Kennet Karjane

8:15 B Tallinna FC Levadia I - Tallinna FC Infonet II 3:0
Väravad: Joan Jakovlev, Robert Lepik, Kert Koljal

8:30 C FC Nõmme United II -  Keila JK 4:1
Väravad: Christopher Kehinde, Pavel Federenko, Jürgen Orumaa, Markus Mikko - Karl Markus Veiberg

8:45 D Tallinna FC Infonet I - Viimsi FCF MRJK 5:0
Väravad: Artjom Badjuk (4), Timur Bulavkin

9:00 A FC Nõmme United I - JK Vasalemma 7:0
Väravad: Mark Rõõmussaar (2), Ander Ott Valge, Karl-Miikael Mirka, Henri Järvelaid (2), Igor Žarikov

9:15 B JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus 1:0
Värav: Martin Aduson

9:30 C Kohtla-Järve JK Järve - Keila JK 5:1
Väravad: Martin Juhanson, Andrei Sidorov, Kirill Davidenko, Nikolai Martšuk, Ilja Jazev - Kristjan Jürgenson

9:45 D Tallinna FC Levadia II - Türi JK Ganvix 3:0
Väravad: Lucas Liiva, Markus Vaherna, Vladislav Zanfirov

10:00 A JK Vasalemma - Tallinna JK Legion 1:0
Värav: Ervin Tamm

10:15 B Tallinna FC Infonet II - Pärnu JK Vaprus 2:2
Väravad: Andrei Grigorjev, Eduard Kudašev - Roberto Aavamägi, Johannes Vainula

10:30 C FC Nõmme United II - Kohtla-Järve JK Järve 2:3
Väravad: Christopher Kehinde, Pavel Federenko - Kirill Davidenko, Vsevolod Zasuhin, Pavel Kljutšankin

10:45 D Viimsi FCF MRJK - Türi JK Ganvix 1:1
Väravad: Oskar Tänna - Lauri Reinpõld

11:00 A FC Nõmme United I - Tallinna FC Flora 0:1
Värav: Fred Kanter

11:15 B Tallinna FC Levadia I - JK Tallinna Kalev 1:0
Värav: Joan Jakovlev

11:30 C FC Kuressaare - Keila JK 2:3
Väravad: Rasmus Saar, Miikael Tuus - Kaspar Karl Epner, Kristjan Jürgenson (2)

11:45 D Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Levadia II 0:1
Värav: Markus Lokk

12:00 A Tallinna FC Flora - JK Vasalemma 2:2
Väravad: Georg Lepik, Andres Dobõšev-Proosväli - Dmitri Iljin, Alexander Gorlov

12:15 B JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet II 6:1
Väravad: Aare Aarma, Gregor Annuk, Martin Aduson, Mark Joonas Toomsalu, Allar Nõugast (2) - Andrei Grigorjev

12:30 C FC Nõmme United II - FC Kuressaare 3:0
Väravad: Sebastian Raudsepp, Markus Mikko, Jürgen Orumaa

12:45 D Tallinna FC Levadia II - Viimsi FCF MRJK 3:0
Väravad: Markus Lokk (3)

13:00 A Tallinna JK Legion - FC Nõmme United I 1:4
Väravad: Erik Sorga - Ander Ott Valge, Karl-Miikael Mirka, Henri Järvelaid (2)

13:15 B Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia I 0:2
Väravad: Robert Lepik (2)

13:30 C FC Kuressaare - Kohtla-Järve JK Järve 0:1
Värav: Pavel Kljutšankin

13:45 D Türi JK Ganvix - Tallinna FC Infonet I 0:4
Väravad: Alan Mones, Mark Tarõkin, Daniil Šumilin, ov. Lauri Reinpõld


Poolfinaalid:

14:00 A1 Tallinna FC Flora - C1 Kohtla-Järve JK Järve 0:3
Väravad: Vselovod Zasuhin, Andrei Sidorov, Ilja Jazev

14:15 B1 Tallinna FC Levadia I - D1 Tallinna FC Levadia II 1:1, pen. 3:4
Väravad: Robert Lepik - Markus Vaherna


Kohamängud:

14:30 III-IV koha mäng Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia I 0:2
Väravad: Martin Käos, Christofer Kuusma

14:45 FINAAL Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Levadia II 0:0, pen. 3:2
Väravad: -


Alagrupid/paremusjärjestus:

A - 1. Tallinna FC Flora 7p, FC Nõmme United I 6p, JK Vasalemma 4p, Tallinna JK Legion 0p
B - 1. Tallinna FC Levadia I 9p, JK Tallinna Kalev 6p, Pärnu JK Vaprus 1p, Tallinna FC Infonet II 1p
C - 1. Kohtla-Järve JK Järve 9p, FC Nõmme United II 6p, Keila JK 3p, FC Kuressaare 0p
D - 1. Tallinna FC Levadia II 9p, Tallinna FC Infonet I 6p, Türi JK Ganvix 1p, Viimsi FCF MRJK 1p

Osalejate koosseisud:

FC Nõmme United I: Rasmus Kriisa, Marten Metsniit, Rasmus Kurušev, Heger Olviste, Henri Järvelaid, Johan Tõugjas, Hans Kaarel Kivine, Karl-Miikael Mirka, Madis Villems, Markus Poom, Mark Rõõmussaar, Marko Jagor, Ander Ott Valge, Igor Žarikov.
Treener: Martin Klasen

Tallinna FC Flora: Sander Arumägi, Karl Oskar Haak, Romet Ridamäe, Georg Lepik, Künter Pajumägi, Norman Mattias Sikut, Renno Soosaar, Andre Stender, Georg-Kevin Tõnts, Kristjan Kask, Fred Kanter, Andres Dobõšev-Proosväli, Kaur Kennet Karjane.
Treener: Pelle Pohlak

Tallinna JK Legion: Alex Renin, Gleb Slivin, Anton Ljubeev, Gabriel Põllumaa, Artjom Zaskale, Erik Sorga, Devid Press, Artur Šarnin, Aleks Savirand, Aleksei Tarassov, Vladislav Kreida, Aleksandr Gidin, Denis Honger.
Treenerid: Andrei Kreida, Eduard Press

JK Vasalemma: Jevgeni Rabkov, Dmitri Iljin, Ervin Tamm, Martin Gontšarov, Jan Kozlov, Nikita Žamašnoi, ALexander Gorlov, Aimar Adamtau, Jevgeni Ivnov, Igor Barnatski, Martin Kurilenko.
Treenerid: Eduard Hmeljov

FC Kuressaare: Iiv Aavik, Karl Kadak, Marat Lõssi, Garel Muul, Kristjan Mäeots, Märten Opp, Karmo Paju, Miikael Tuus, Rasmus Saar, Mairo Miil, Keneth Parbus, Reiko Mäeorg.
Treenerid: Maikko Mölder, Sander Viira

FC Nõmme United II: Johan Pastarus, Oskar Pukk, Markus Remmet, Karl Mihkel Pohga, Sebastian Raudsepp, Kevin Mätas, Gregory Piiber, Mark Naidis, Pavel Fedorenko, Markus Mikko, Christopher Kehinde, Uko Heintalu, Martin Tomker, Jürgen Orumaa.
Treener: Heigo Väljas

Keila JK: Ergo Veermaa, Alex-Sander Puhm, Kasper Karl Epner, Tanel Talumaa, Kristjan Jürgenson, Jan Johan Kaarnaväli, Karl Markus Veiberg, Raimond Järvsoo, Kaidar Liiva, Artur Anton Silver, Harald Ingerainen, Fred Heinoja.
Treener: Tõnu Metsson

Kohtla-Järve JK Järve: Maksim Suhomjatnikov, Gleb Stepanov, Martin Juhanson, Kirill Davidenko, Andrei Sidorov, Ilja Jazev, Vsevolod Zasuhin, German Narnicki, Nikolai Martšuk, Denis Vender, Pavel Kljutšankin.
Treenerid: Sergei Serednitski, Pjotr Soroka

Tallinna FC Levadia I: Jesper Juha, Kevin Kaljumäe, Ilja Karunas, Kert Koljal, Kardo Koljal, Christofer Kuusma, Martin Käos, Robert Lepik, Silver Nõukas, Evert Priisaar, Joan Jakovlev, Pavel Spiridonov, Ernest Tšernikov.
Treenerid: Urmas Hepner, Argo Arbeiter

JK Tallinna Kalev: Karl Andre Vallner, Vaidar Vatman, Nikita Umov, Martin Aduson, Aare Aarma, Jarlin Pentus, Mark Joonas Toomsalu, Bert Mägi, Allar Nõugast, Roomet Lunde, Gregor Annuk, Märt Bakler, Richie Kaljulaid, Sten Üprus.
Treenerid: Ando Hausenberg, Daniel Meijel

Pärnu JK Vaprus: Karl Birnbaum, Raido Ott, Eiko Kuningas, Gert Milistver, Oskar Lepik, Saander Arusalu, Rasmus Nikkel, Johannes Vainula, Rasmus Ilves, Robyn Hallmere, Roberto Aavamägi, Artur Shalda, Enrico Veensalu, Uku Kõre.
Treener: Gert Olesk

Tallinna FC Infonet II: Deniss Fedoruk, Aleksandr Kisseljov, Andrei Grigorjev, Eduard Kudašev, Tomas Pasnitšenko, Valeri Lazarev, Mihail Belentsov, Artjom Volkov, Jevgeni Kulyk, Kiril Leontjev, Artjom Lugovoi, Ruslan Gavrilov, Stanislav Logunov, Willjam Gavriljuk, Kechek Hambardzum.
Treener: Dmitrijs Sidorovs

Tallinna FC Infonet I: Maxim Kuzmin, Artjom Jakovlev, Danil Lebedev, Denis Kotov, Denis Maksimenko, Nikita Tjumentsev, Nikita Bogdanov, Artjom Badjuk, Timur Bulavkin, Alan Mones, Mark Tarõkin, Daniil Šumilin, Martin Ananjev.
Treenerid: Sergei Bragin, Aleksandr Puštov

Tallinna FC Levadia II: Marko Lipp, Daniil Koroljov, Markus Vaherna, Alex Roosalu, Creiton Kojalo, Vladislav Zanfirov, Markus Lokk, Martin Nõgu, Sergei Paništšev, Andres Jass Valdaru, Freddie Heinmaa, Lucas Liiva, Andres Elštein, Kermo Benrot.
Treenerid: Aivar Priidel, Argo Arbeiter

Türi JK Ganvix: Indrek Huopolainen, Arne Reinberg, Robin Tarius, Mart Omann, Georg Martin Stemann, Martin Laiv, Aldo Lengert, Joosep Luts, Lauri Reinpõld, Hendrik Kraav, Romet Jürgenson.
Treener: Kristo Kiik

Viimsi FCF MRJK: Ingmar Krister Paplavskis, Uku Õunapuu, Hannes Värs, Markus Meresma, Rasmus Kala, Robert Vahe, Oskar Tänna, Mooses Leinstrep, Heinrich Tilk, Markus Allast, Marko Maal, Joosep Kool, Henry Markus Gregory.

22.12.2014 13:47













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.