KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
III liiga esimese turniiri võitis Tallinna SK Dnipro

Esmaspäevase teise turniirina toimus Triobet Aastalõputurniiril III liiga esimene turniir, kus osales jällegi 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid kohamängudes lõpliku paremusjärjestuse.

Poolfinaalidesse jõudsid SK Tääksi, Tallinna SK Dnipro, Rapla JK Atli ja Koeru JK. Finaalis oli Tallinna SK Dnipro 2:1 üle Rapla JK Atlist.

I koht: Tallinna SK Dnipro
II koht: Rapla JK Atli
III koht: SK Tääksi

Parim väravalööja: Jevgeni Tšigrinov 5 (Tallinna SK Dnipro)
Parim väravavaht: Kristjan Pallav (Rapla JK Atli)
Parim mängija: Roman Agruzov (Tallinna SK Dnipro)

Alagrupimängud:

15:00 A SK Tääksi - SK Eestimaa Kasakad 1:1
Väravad: Riho Domberg - Aleksei Kappo

15:15 A Vändra JK Vaprus II - Nõmme Kalju FC III 2:0
Väravad: Indrek Oja, Jaanus Jõulu

15:30 C FC Lelle - Lihula JK 3:0
Väravad: Alar Einamaa, Märt Meresmaa, Ott Madisson

15:45 C Tallinna SK Dnipro - FC Otepää 4:0
Väravad: Anton Volkov, Jevgeni Tšigrinov, Roman Agruzov (2)

16:00 A SK Eestimaa Kasakad - Nõmme Kalju FC III 2:1
Väravad: Aleksandr Košelev, Vjatšeslav Smirnov - Mait Uusmäe

16:15 A SK Tääksi - Vändra JK Vaprus II 2:0
Väravad: Kaido Kaljula, Rasmus Alles

16:30 C Lihula JK - FC Otepää 2:1
Väravad: Janar Smõtškov, Horre Kruus - Karl Laasik

16:45 C FC Lelle - Tallinna SK Dnipro 0:2
Väravad: Jevgeni Tšigrinov (2)

17:00 A Vändra JK Vaprus II - SK Eestimaa Kasakad 1:4
Väravad: Jargo Pert - Roman Kordonets, Maksim Mededev (2), ov. Karmo Pankov

17:15 A Nõmme Kalju FC III - SK Tääksi 0:3
Väravad: Rasmus Alles (2), Sten Kase

17:30 C Tallinna SK Dnipro - Lihula JK 3:0
Väravad: Roman Agruzov, Vladimir Gorbatov, Vitali Kosterev

17:45 C FC Otepää - FC Lelle 2:0
Väravad: Risko Eit, Janar Tamm

18:00 B Kiviõli FC Irbis II - JK Kernu Kadakas 0:1
Värav: Kristjan Kimberg

18:15 B Rapla JK Atli - Tartu JK Welco Elekter II 0:1
Värav: Hans Maasikmäe

18:30 D Põlva FC Lootos - FC Castovanni Eagles 0:3
Väravad: Tanel Joala, Rain Ikla, Aleksei Naariste

18:45 D Pakri SK Alexela - Koeru JK 1:2
Väravad: Mihhail Srubkovski - Urmas Raaper, Jürjo Jürgen

19:00 B JK Kernu Kadakas - Tartu JK Welco Elekter II 2:1
Väravad: Jan Õun, Raigo Abel - Veiko Seliste

19:15 B Kiviõli FC Irbis II - Rapla JK Atli 0:1
Värav: Oliver Andres

19:30 D FC Castovanni Eagles - Koeru JK 2:1
Väravad: Tanel Joala (2) - Kaarel Kivimägi

19:45 D Põlva FC Lootos - Pakri SK Alexela 1:3
Väravad: Temari Nuuma - Anton Kruglikov, Mihhail Šrubkovski (2)

20:00 B Rapla JK Atli - JK Kernu Kadakas 4:0
Väravad: Teet Kallaste, Oliver Andres, Madis Nurmik, Tanel Oeselg

20:15 B Tartu JK Welco Elekter II - Kiviõli FC Irbis II 1:4
Väravad: Werko Pihor - Viktor Fjodorov, Konstantin Butajev, Erik Šteinberg, ov. Rasmus Lubi

20:30 D Pakri SK Alexela - FC Castovanni Eagles 2:1
Väravad: Mihhail Srubkovski (2) - Aleksei Naariste

20:45 D Koeru JK - Põlva FC Lootos 4:1
Väravad: Urmas Raaper, Robert Tupits, Alo Jürgen, Matis Jürgen - Temari Nuuma


Poolfinaalid:

21:00 A1 SK Tääksi - C1 Tallinna SK Dnipro 2:3
Väravad: Sten Kase, Kaido Kaljula - Jevgeni Tšigrinov, Vladislav Iljin, Andrei Nazarov

21:15 B1 Rapla JK Atli - D1 Koeru JK 0:0, pen. 3:1
Väravad: -


Kohamängud:

21:30 III-IV koha mäng SK Tääksi - Koeru JK 2:1
Väravad: Jan-Erik Jegorov, Rasmus Alles - Kaarel Kivimägi

21:45 FINAAL Tallinna SK Dnipro - Rapla JK Atli 2:1
Väravad: Jevgeni Tšigrinov, Vladislav Iljin - Raigo Noode


Alagrupid/paremusjärjestus:
A - 1. SK Tääksi 7p, SK Eestimaa Kasakad 7p, Vändra JK Vaprus II 3p, Nõmme Kalju FC III 0p
B - 1. Rapla JK Atli 6p, JK Kernu Kadakas 6p, Kiviõli FC Irbis II 3p, Tartu JK Welco Elekter II 3p
C - 1. Tallinna SK Dnipro 9p, FC Otepää 3p, FC Lelle 3p, Lihula JK 3p
D - 1. Koeru JK 6p, FC Castovanni Eagles 6p, Pakri SK Alexela 6p, Põlva FC Lootos 0p

Koosseisud:

SK Tääksi: Erlend Ohno, Jan-Erik Jegorov, Kristo Kalistratov, Tauno Rämson, Sten Kase, Rando Haugas, Ainar Alliksaar, Andre Alliksaar, Taavi Aavasalu, Mart Vingissar, Kaido Kaljula, Rasmus Alles, Ralf Raaga, Riho Domberg.
Treenerid: Indrek Jegorov, Toomas Aavasalu

FC Eestimaa Kasakad: Maksim Medvedev, Aleksei Kappo, Oleg Semjonov, Nikita Pugatšjov, Aleksandr Kalinin, Aleksandr Košelev, Oktai Agašov, Vjatšeslav Smirnov, Igor Verestšagin, Roman Kordemets, Mihail Petrov, Deniss Skrjabin, Jevgeni Muhhin.
Treener: Vladimir Tšistjakov

Nõmme Kalju FC III: Oliver Süvari, Endre Rannaste, Kristen Viikmäe, Sander Talviste, Mait Uusmäe, Silver Hansen, Kristo Rämson, Karl Arulaid, Martin Melnikov, Margus Reinaru, Erkki Vaheoja, Kaido Hermat.
Treener: Fredo Getulio Aurelio

Vändra JK Vaprus: Rein Kontus, Jaanus Jõulu, Karmo Pankov, Oliver Ojala, Kristofer Kaasiku, Mart-Hannes Reinfeldt, Jargo Pert, Sten Hansen, Richard Vesselov, Maigo Vaarmann, Indrek Oja.
Treener: Rein Kontus

FC Lelle: Roland Kulli, Rainer Emberg, Elar Jürimäe, Allan Einamaa, Ott Madisson, Alar Einamaa, Artur Lindegron, Märt Meresmaa, Mati Lume, Eigo Õis, Karl Lindegron.
Treener: Roland Kulli

Lihula JK: Argo Mõtt, Madis Sibul, Andro Aavik, Sander Kruus, Randle Plaas, Horre Kruus, Oliver Raudnagel, Rasmus Paulus, Kaarel Pikkmets, Janar Smõtškov, Ivar Nikkel, Raiko Söötmaa, Romel Puda, Reilo Mark.
Treener: Argo Mõtt

FC Dnipro: Andrei Sintsov, Vladimir Gorbatov, Fedor Uvarov, Anton Volkov, Aleksandr Stanevichus, Andrei Nazarov, Vitali Kosterev, Roman Agruzov, Kirill Halin, Mihhail Divin, Aleksandr Jodkin, Evgeni Afonin, Mihhail Liasenko, Sergii Ischenko, Vladislav Iljin, Anatoli Uvarov, Evgeni Tšigrinov.
Treener: Ossip Skultsus

FC Otepää: Martin Raid, Mihkel Teder, Veiko Soo, Marko Liiva, Taavi Lassmann, Risko Eit, Rene Levin, Karl Laasik, Janar Tamm.
Treener: Taavi Lassmann

FC Castovanni Eagles: Priit Jalasto, Kirill Andreev, Marek Tiido, Andrus Arbeiter, Rain Ikla, Edgar Lazarev, Marko Alari Lont, Martin Kivi, Ravel Toome, Rasmus Raidla, Oskar Pedosk, Aleksei Naariste, Tanel Joala, Oleg Antipov.
Treener: Märt Vassiljev

Põlva FC Lootos: Jürgen Juks, Oliver Jõgeva, Tauri Kolk, Oskar Naarismaa, Temari Nuuma, Priit Rahuelu, Miko Saarniit, Risto Saarniit, Janar Kopli, Helander Vist.
Treener: Kaido Kukli

Koeru JK: Mait Ramat, Jaak Tammik, Hendrik Tammi, Gedrig Galkovski, Robert Tupits, Alo Jürgen, Matis Jürgen, Jürjo Jürgen, Jürmo Jürgen, Urmas Raaper, Markko Tammik, Erki Kesküla, Kaarel Kivimägi.
Treener Ivar Nagla

Rapla JK Atli: Kristjan Pallav, Mihkel Maltsar, Ken Krister Maalinn, Martin Maltsar, Raigo Noode, Tanel Oeselg, Janar Soomre, Madis Nurmik, Teet Kallaste, Oliver Andres, Taavi Tüvist.

Kiviõli FC Irbis II: Andrei Moskaljov, Vitali Mletško, Marat Dosžanov, Ervin Rätsep, Erik Šteinberg, Viktor Fjodorov, Konstantin Butajev, Ilja Krivoshein, Deniss Komshin, Boriss Poddubnõi, Aleksandr Karpõtšev.
Treener: Andrei Moskaljov, juht Anatoli Zõbin

JK Kernu Kadakas: Ivo Lepik, Siim Sideljov, Kristjan Krimberg, Kristjan Laidna, Joonas Meer, Raigo Abel, Kaimo Kure, Brain Põldaru, Jan Õun, Urmas Kaal, Jüri Tiits, Indrek Tults.
Treener: Jan Õun

Pakri SK Alexela: Vladislav Borovik, Anton Kruglikov, Alexander Petrov, Anatoli Romanovski, Mihhail Šubkovski, Sergei Seppago, Eduard Sislyan, Vitaly Žaporozhets.
Treenerid: Igor Aleksandrov, Aleksei Panin

Tartu JK Welco Elekter II: Lauri Särak, Jura Avdonin, Villem Lõbu, Andres Reiljan, Rasmus Lubi, Priit Raamat, Rauno Puusepp, Hans Maasikmäe, Laur Nurme, Andres Jahimees, Veiko Seliste, Werko Pihor.
Treener: Mikk Valtna

22.12.2014 21:36












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.