KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Maakoolide turniiri võitis Saku Gümnaasium

Esimese jõulujärgse turniirina toimus Triobet Aastalõputurniiril reedene Maakoolide turniir. Osales 12 kooli, kes olid jagatud kolme alagruppi. Poolfinaalidesse pääsesid alagruppide võitjad ja samuti parimate näitajatega II koha omanik, kes selgitasidki kohamängudes turniiri võitja.

Nelja parema hulka jõudsid Saku Gümnaasium, Vinni-Pajusti Gümnaasium, Tarvastu Gümnaasium ja Nõo Põhikool. Finaalis oli Saku Gümnaasium Nõo Põhikoolist üle tulemusega 5:0.

I koht: Saku Gümnaasium
II koht: Nõo Põhikool
III koht: Tarvastu Gümnaasium

Parim väravalööja: Aimar Kask 6 (Tarvastu Gümnaasium)
Parim väravavaht: Karl Nurme (Saku Gümnaasium)
Parim mängija: Mark Anders Lepik (Saku Gümnaasium)

Maakoolide turniiri alagrupimängud:

9:00 A Laagri Kool - Valtu Põhikool 5:0
Väravad: Karl Konrad Valtin (2), Marko Lipp, ov. Werner Ant, Dannar Pärtel

9:15 A Saku Gümnaasium - Märjamaa Gümnaasium 3:0
Väravad: Roomet Lunde, Marten Erik Johandi, Raimond Eino

9:30 B Vinni-Pajusti Gümnaasium - Kalmetu Põhikool 3:0
Väravad: Simon Kuldar Mann, Ken Mätlik, Heikko Valle

9:45 B Tarvastu Gümnaasium - Virtsu Kool 3:0
Väravad: ov. Rando Valk, Tauri Lott, Aimar Kask

10:00 A Saku Gümnaasium - Laagri Kool 3:2
Väravad: Robin Loorpuu, Mark Anders Lepik (2) - Dananr Pärtel, Marko Lipp

10:15 A Märjamaa Gümnaasium - Valtu Põhikool 4:0
Väravad: Rainer Usta (2), Jürgen Andessalu, Alois Saar

10:30 B Virtsu Kool - Kalmetu Põhikool 2:0
Väravad: Aaro Õismets, Joel Rummel

10:45 B Vinni-Pajusti Gümnaasium - Tarvastu Gümnaasium 1:1
Väravad: Ken Mätlik - Aigar Kask

11:00 C Nõo Põhikool - Orava Kool 3:0
Väravad: Romet Pastak, Remi Kõivik (2)

11:15 C Lümanda Põhikool - Värska Gümnaasium +:-
Väravad: -

11:30 A Valtu Põhikool - Saku Gümnaasium 0:5
Väravad: Robin Loorpuu, Rasmus Piirsalu, Mark Anders Lepik, Roomet Lunde, Raimond Eino

11:45 A Laagri Kool - Märjamaa Gümnaasium 0:0
Väravad: -

12:00 C Lümanda Põhikool - Nõo Põhikool 0:3
Väravad: Tarvo Timm (2), Romet Pastak

12:15 C Värska Gümnaasium - Orava Kool -:+
Väravad:

12:30 B Kalmetu Põhikool - Tarvastu Gümnaasium 0:6
Väravad: Aimar Kask (3), Tauri Lott (2), Karl Hunt

12:45 B Virtsu Kool - Vinni-Pajusti Gümnaasium 0:2
Väravad: Heikko Valle, Simon Kuldar Mann

13:00 C Orava Kool - Lümanda Põhikool 3:1
Väravad: Kirill Jurkov (2), Remi Oper - Ott Kaarel Tõru

13:15 C Nõo Põhikool - Värska Gümnaasium +:-
Väravad: -


Poolfinaalid:

13:30 A1 Saku Gümnaasium - B2 Vinni-Pajusti Gümnaasium 2:0
Väravad: Mark Anders Lepik, Raimond Eino

13:45 B1 Tarvastu Gümnaasium - C1 Nõo Põhikool 0:2
Väravad: Remi Kõivik (2)


Kohamängud:

14:00 III-IV koha mäng Vinni-Pajusti Gümnaasium - Tarvastu Gümnaasium 1:4
Väravad: Simon Kuldar Mann - Genri Pähnapuu, Aimar Kask (2), Karl Hunt

14:15 FINAAL Saku Gümnaasium - Nõo Põhikool 4:0
Väravad: Artti Tõrv, Marten Erik Johandi, Mark Anders Lepik, Roomet Lunde


Alagrupid/paramusjärjestus:
A - 1. Saku Gümnaasium 9p, Laagri Kool 4p, Märjamaa Gümnaasium 4p, Valtu Põhikool 0p
B - 1. Tarvastu Gümnaasium 7p, 2. Vinni-Pajusti Gümnaasium 7p, Virtsu Kool 3p, Kalmetu Põhikool 0p
C - 1. Nõo Põhikool 9p, Orava Kool 6p, Lümanda Põhikool 3p, Värska Gümnaasium (loobus)

Koosseisud:

Saku Gümnaasium: Raimond Eino, Marko Paumere, Mark Anders Lepik, Karl Nurme, Roomet Lunde, Marten Erik Johandi, Rasmus Piirsalu, Robin Loorpuu, Otto Polding, Artti Tõrv,
Treener: Argo Zirk

Laagri kool: Marko Lipp, Kaspar-Eerik Maaraud, Dannar Pärtel, Andres Jass Valdaru, Alex Roosalu, Karl Konrad Valtin, Mathias Ranna.
Treener: Indrek Drell

Valtu Põhikool: Mario Kuum, Ahto Liivamäe, Karel Pärn, Martin Kio, Werner Ant, Karel Kreuuz.
Treener: Andres Saks

Märjamaa Gümnaasium: Ralf Elfenbein, Rainer Usta, Gert Gabrite, Sander Zahharov, Martin Regat, Kaarel Kõuts, Alois Saar, Robin Stef Luhtaru, Joonas Soomre, Dan-Marten Esko, Jürgen Andessalu.
Treener: Mati Püü

Virtsu Kool: Aro Õismets, Joel Rummel, Rando Valk, Ingemar Idvani, Rauno Sepp, Romet Purgas Kenert, Giro Ostrat, Simon Oja.
Treener: Jüri Rummel

Vinni-Pajusti Gümnaasium: Kasper Kaljula, Ari Lillemaa, Simon Kuldar Mann, Kem Mätlik, Gabriel Samoilik, Agris Tamjärv, Heikko Valle.
Treener:Tiit Transtok

Tarvastu Gümnaasium: Aivo Silla, Aigar Kask, Aimar Kask, Taaniel Küla, Karl Hunt, Tauri Lott, Genri Pähnapuu, Sander Lensment.
Treenerid: Antti Rosenberg, Zurab Kvaratshelija

Kalmetu Põhikool: Jan Põder, Martin Karu, Jan-Villem Jamnes, Janar Bergmann, Remi-Joosep Jürgens, Janno Pissarev, Ruudi Rang, Markus Vahr, Kristjan Kändla, Steven Roosimaa, Sander Bergmann.
Treener: Dagmar Hekki

Lümanda Põhikool: Tenno Kaskmäe, Mihkel Kiks, Sander Suurna, Ott-Kaarel Tõru, Karl-Alder Kuivjõgi, Stiiven Sirgo, Rando Tarkmeel, Marie-Elis Kuivjõgi.
Treener: Sander Viira

Nõo Põhikool: Carl-Robert Kadastik, Robert Joonas, Erik Marcus Maks, Tarvo Timm, Sander Üllim, Romert Pastak, Remi Roosmann, Remi Kõivik.
Treener; Gunnar Pastak

Orava Kool: Markkus Koddala, Mart-Markus Kraak, Randy Suurmann, Henri Loosaar, Sander Süvaorg, Remi Oper, Kirill Jurkov.
Treener: Arvi Keerpalu

Värska Gümnaasium: ei tulnud kohale

26.12.2014 10:02












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.