KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga turniiri võitis Tallinna FC Infonet II

Pühapäevane teine Triobet Aastalõputurniiri turniir oli 10 meeskonna osavõtul toimunud Esiliiga mööduvõtt. Meeskonnad jagati kahte alagruppi, poolfinaali pääsesid mõlemast 2 paremat.

Esimesest alagrupist pääsesid poolfinaali Tallinna FC Flora II ja FC Kuressaare, teisest Tallinna FC Infonet II ja Kiviõli FC Irbis. Finaalis läks jällegi vaja penaltiseeriat, et Tallinna FC Infonet II Kiviõli FC Irbisest jagu saaks.

I koht: Tallinna FC Infonet II
II koht: Kiviõli FC Irbis
III koht: Tallinna FC Flora II

Parim väravalööja: Vladislav Tšurilkin 5 (Kiviõli FC Irbis)
Parim väravavaht: Maksim Zelentsov (Tallinna FC Infonet II)
Parim mängija: Anton Aristov (Tallinna FC Infonet II)

Esiliiga turniiri alagrupimängud:

15:00 A Viljandi JK Tulevik - Vändra JK Vaprus 3:1
Väravad: Tiit Tikenberg, Martin Allik, Rainer Peips - Toomas Eier

15:20 A FC Kuressaare - Tallinna FC Puuma 4:1
Väravad: Elari Valmas (2), Maarek Suursaar (2) - Kaspar Tilga

15:40 B Nõmme Kalju FC II - Rakvere JK Tarvas 0:4
Väravad: Joonas Ljaš (2), Alari Aunapuu, Taavi Trasberg

16:00 B Kiviõli FC Irbis - Tallinna FC Infonet II 0:1
Värav: Eduard Kuzmin

16:20 A Vändra JK Vaprus - Tallinna FC Flora II 4:1
Väravad: Mihhail Kravtšenko (2), Marco Lukka, Artur Ojala - Herol Riiberg

16:40 A Tallinna FC Puuma - Viljandi JK Tulevik 2:3
Väravad: Michael Sander (2) - Tanel Lang (2), Tiit Tikenberg

17:00 B Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia II 1:0
Värav: Joonas Ljaš

17:20 B Tallinna FC Infonet II - Nõmme Kalju FC II 2:0
Väravad: Anton Aristov (2)

17:40 A Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 2:4
Väravad: Tiit Tikenberg, Rainer Peips - Elari Valmas (2), Sander Laht (2)

18:00 A Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Puuma 4:0
Väravad: Alex Sander Sepp, Maikel Astur, Kalev Gustav Keert, Ragnar Piir

18:20 B Nõmme Kalju FC II - Kiviõli FC Irbis 1:3
Väravad: Mark Dubinin - Maksim Babjak, Vladislav Tšurilkin (2)

18:40 B Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Infonet II 0:1
Värav: Anton Aristov

19:00 A Tallinna FC Puuma - Vändra JK Vaprus 4:3
Väravad: Sergei Bilinski, Randy Padar, Vlasiy Sinyavskiy, pen. Kirill Vinogradov - Marco Lukka, Mihhail Kravtšenko, Mihkel Jürgenstein

19:20 A FC Kuressaare - Tallinna FC Flora II 2:3
Väravad: Märten Pajunurm, ov. Hans Joosep Tammerik - Tõnu Paavo, Herol Riiberg, Jan Kokla

19:40 B Tallinna FC Infonet II - Rakvere JK Tarvas 1:0
Värav: Erik Vinogradov

20:00 B Kiviõli FC Irbis - Tallinna FC Levadia II 1:1
Väravad: Vladislav Tšurilkin - Robert Lepik

20:20 A Vändra JK Vaprus - FC Kuressaare 1:0
Värav: Artur Ojala

20:40 A Tallinna FC Flora II - Viljandi JK Tulevik 4:2
Väravad: Karl Ivar Maar, Samuel Vard, Randin Rande, Kalev Gustav Keert - Rainer Peips, Marek Hanson

21:00 B Tallinna FC Levadia II - Nõmme Kalju FC II 4:0
Väravad: Kaspar Mutso, Kirill Davidenko, Kristjan Prunn, Mart Paul Preiman

21:20 B Rakvere JK Tarvas - Kiviõli FC Irbis 2:3
Väravad: Joonas Ljaš, Rainer Võsaste - Vladislav Tšurilkin (2), Miroslav Rõškevitš


Poolfinaalid:

21:40 A1 Tallinna FC Flora II - B2 Kiviõli FC Irbis 0:2
Väravad: Tõnis Starkopf (2)

22:00 A2 FC Kuressaare - B1 Tallinna FC Infonet II 0:2
Väravad: Anton Aristov, Artjom Badjuk


Kohamängud:

22:20 III-IV koha mäng Tallinna FC Flora II - FC Kuressaare 3:1
Väravad: Herol Riiberg, Erkki Kubber, Maikel Astur - Mario Stern

22:40 FINAAL Kiviõli FC Irbis - Tallinna FC Infonet II 1:1, pen. 2:3
Väravad: Anton Smetanin - Vassili Kulik


Alagrupid/paremusjärjestus:

A - 1. Tallinna FC Flora II 9p, 2. FC Kuressaare 6p, Viljandi JK Tulevik 6p, Vändra JK Vaprus 6p, Tallinna FC Puuma 3p
B - 1. Tallinna FC Infonet II 12p, Kiviõli FC Irbis 7p, Rakvere JK Tarvas 6p, Tallinna FC Levadia II 4p, Nõmme Kalju FC II 0p


Koosseisud:

Tallinna FC Flora II: Enri Nurmik, Mihhail Kolesnikov, Kalev Gustav Keert, Kewin Mataloja, Herol Riiberg, Juhan Jograf Siim, Jan Kokla, Gerdo Juhkam, Hans Joosep Tammerik, Tõnu Paavo, Maikel Astur, Randin Rande, Alex Sander Sepp, Ragnar Piir, Erkki Kubber, Karl Ivar Maar, Samuel Vard.
Treenerid: Paul Kask, Ats Kutter

Viljandi JK Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Rait Oja, Kalev Marten Raave, Marek Hanson, Martin Allik, Maario Laansoo, Karel Kübar, Tanel Lang, Raido Roman, Tiit Tikenberg, Rainer Peips, Sander Loigo, Raiko Mutle.
Treenerid: Raiko Mutle, Kristen Kähr

FC Kuressaare: Rait Hansen, Märten Pajunurm, Sander Laht, Sander Seeman, Sander Viira, Elari Valmas, Urmas Rajaver, Margus Rajaver, Martti Pukk, Maarek Suursaar, Mario Stern.
Treener: Pelle Pohlak

Vändra JK Vaprus: Hans Naano, Toomas Eier, Toomas Mangusson, Marco Lukka, Artur Ojala, Mihkel Jürgenstein, Ranet Lepik, Alfred Vesselov, Mihhail Kravtšenko, Harris Jürissaar, Martin Pärn.
Treener: Ranet Lepik

Tallinna FC Puuma: Nikita Stepanov, Kaspar Tilga, Randy Padar, Kristofer Kartau, Vlasiy Sinyavskiy, Sergei Bilinski, Kirill Vinogradov, Hans-Kristjan Hansberg, Michael Sander, Bert Bortkevitš, Hendrik Keltman, Mathias-Robin Lepp, Vladimir Tšvertko, Aleksei Filimonov, Robert Matso, Šalva Helaia, Arvidas Pankevitšjus.
Treenerid: Aivar Tiidus, Vitali Kobašov

Tallinna FC Levadia II: Vladislav Tsvetkov, Evert Priisar, Harles Läst, Herman Koppel, Mart Paul Preiman, Marten Niilop, Raido Kannel, Kaspar Mutso, Robert Lepik, Martin Käos, Cristofer Kuusma, Ioan Jakovlev, Magnar Vainumäe, Vladimir Vassiljev, Henri Reinvald, Kristjan Prunn, Kirill Davidenko, Stas Kucheraviy.
Treenerid: Argo Arbeiter, Vahur Kiis, Ain Tammus

Nõmme Kalju FC II: Sten Marten Vahi, Henrik Kummer, Kert Krusel, Mark-Erik Kodar, Eddie Ever, Anti Karumaa, Madis Villems, Peeter Klein, Johannes Mille, Taimo Nurmetu, Mark Dubinin, Johan Tõugjas.
Treenerid: Zaur Tšilingarašvili, Kaupo Margussonov

Kiviõli FC Irbis: Aleks Renin, Maksim Babjak, Miroslav Rõškevitš, Stanislav Russakov, Vladislav Tšurilkin, Tõnis Starkopf, Dmitri Kirilov, Anton Smetanin, Marek Šatov, Vladimir Tšelnokov, Sergei Kostin.
Treenerid: Erik Šteinberg, Anatoli Zõbin

Rakvere JK Tarvas: Sander Susi, Jüris Sahkur, Mattias Laht, Jaanus Kaasik, Taavi Münter, Mihkel Saar, Taavi Küngas, Toomas Kiis, Alari Aunapuu, Kaarel Saar, Rauno Valk, Joonas Ljaš, Mihkel Gull, Rainer Võsaste, Sten Tammik, Taavi Trasberg, Sergei Akimov, Reijo Kuusik.
Treener: Valeri Bondarenko

Tallinna FC Infonet II: Maksim Zelentsov, Mark Fokin, Denis Danilin, Saveliy Artemiev, Anton Aristov, Erik Vinogradov, Vladislav Ogorodnik, Dmitri Andreitšuk, Jevgeni Spiridonov, Vassili Kulik, Artjom Badjuk, Timur Bulavkin, Eduard Kuzmin, Aleksei Kapustin.
Treenerid: Sergei Bragin, Aleksandr Puštov

28.12.2014 15:09













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.