KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Expert liiga turniiri võitis Pärnu JK

Naiste Expert liiga turniiril osales viis naiskonda: Pärnu JK, Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia, Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN ja Nõmme Kalju FC.

Turniir kulges oodatult, Pärnu JK alistas FC Flora 4:1 ja FC Levadia 3:2, Flora omakorda FC Levadia 3:1. Seega kohtusid finaalis Expert liiga kaks tänavust tippu - Pärnu JK ja FC Flora.

Tartu SK 10/Warrior aga võitis Nõmme Kaljut 1:0, mis tagas neile osaluse kolmanda koha mängus, kus avaldati visa vastupanu Tallinna FC Levadiale, kaotades vaid 2:3. Finaalis võitis Pärnu JK Florat 2:0.

I koht: Pärnu JK
II koht: Tallinna FC Flora
III koht: Tallinna FC Levadia

Parim väravalööja: Anastassia Morkovkina 6 (Pärnu JK)
Parim väravavaht: Elis Meetua (Pärnu JK)
Parim mängija: Lisette Tammik (Tallinna FC Flora)

Expert liiga turniiri mängud:

9:00 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 3:0
Väravad: Aljona Sasova, Stanislava Russakova, Ljubov Maksimova

9:20 Tallinna FC Flora - Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN 4:0
Väravad: Kelly Rosen (2), Kethy Õunpuu, Riin Emajõe

9:40 Nõmme Kalju FC - Pärnu JK 0:3
Väravad: Anastasia Morkovkina (2), Kristina Bannikova

10:00 Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN - Tallinna FC Levadia 0:3
Väravad: Ljubov Maksimova, Anastassia Dodeltseva (2)

10:20 Tallinna FC Flora - Pärnu JK 1:4
Väravad: Liis Pello - Anastassia Morkovkina (2), Liivi Sõrmus, Kairi Himanen

10:40 Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN - Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: Cathreen Selgis

11:00 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1:3
Väravad: Anett Vilipuu - Miina Kallas, Lisette Tammik, Kelly Rosen

11:20 Pärnu JK - Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN 4:1
Väravad: Anastassia Morkovkina, Elizaveta Rutkovskaja, Marve Bessmertnõi, Kairi Himanen - Annaliis Strigin

11:40 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 0:1
Värav: Liis Pello

12:00 Pärnu JK - Tallinna FC Levadia 3:2
Väravad: Anastassia Morkovkina, Kristina Bannikova, Kaire Palmaru - Anastasia Dodeltseva (2)

Põhiturniiri punktiseis:
Pärnu JK 12p, Tallinna FC Flora 9p, Tallinna FC Levadia 6p, Tartu SK10/Warrior ÜN 3p, Nõmme Kalju FC 0p


Kohamängud:

12:40 3.-4. koha mäng Tallinna FC Levadia - Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN 3:2
Väravad: Anastasia Dodeltseva, Aljona Sasova, Ljubov Maksimova - Annaliis Strigin, Geili Rehkli

13:00 FINAAL 1. koht vs 2. koht Pärnu JK - Tallinna FC Flora 2:0
Väravad: ov. Kethy Õunpuu, Elizaveta Rutkovskaja


Naiskondade koosseisud:

Pärnu JK: Elis Meetua, Anete Paulus, Ketlin Saar, Kairi Himanen, Anastassia Morkovkina, Elizaveta Rutkovskaja, Berle Brant, Marve Bessmertnõi, Kaire Palmaru, Liivi Sõrmus, Kristina Bannikova, Margarita Zernosekova.

Tallinna FC Flora: Getriin Strigin, Riin Emajõe, Saron Läänmäe, Liis Pello, Kelly Rosen, Lisette Tammik, Merily Toom, Kethy Õunpuu, Liis Lepik, Miina Kallas, Maarija Mikiver, Katrin Loo, Annika Pajupuu.

Tallinna FC Levadia: Imbi Hoop, Anastasia Dodeltseva, Kärt Hallikas, Karolin Kaivoja, Daniela Mona Lambin, Ljubov Maksimova, Inna Zlidnis, Anett Vilipuu, Stanislava Russakova, Aljona Sasova, Elena Bulynina.

Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN: Olja Fomina, Mariliis Limbak, Alina Mihailova, Kärolin Raudsepp, Annaliis Strigin, Geili Rehkli, Diana Belolipetskaja, Cathreen Selgis, Marilin Tammeorg.

Nõmme Kalju FC: Sarah Brigitta Kasemaa, Maarja Virula, Laura Jaansen, Laura-Liis Tamm, Hanna-Marii Kaljas, Sandra Hansen, Mari Teppan, Anett Kadastu, Jana Pipar, Maria Orav, Anette Rõõmussaar.

30.12.2014 10:06













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.