KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Premium liiga turniiri avapäeva lõpuks juhib Levadia

Kaks päeva kestev Premium liiga turniir algas täna kell 15:00. Ühe mängu pikkuseks on 17 minutit, kõik meeskonnad mängivad kõigiga läbi, mullu võitis põneva turniiri Tallinna FC Flora.

Avapäeva lõpuks asus tabeli tippu Tallinna FC Levadia 11 punktiga. Pikka aega juhtinud Narva JK Trans on 10 punktiga teine, Tallinna FC Flora ja Tallinna FC Infonet kogusid 9 punkti. Viies on 8 punktiga JK Sillamäe Kalev.

Ka kuuendal kohal oleval Paide Linnameeskonnal on kogutud 7 punktiga veel võimalusi esikolmikusse tõusta, sest nemad mängisid koos Flora ja Sillamäega täna 4 mängu, ülejäänud eesotsas olejad pidasid 5 kohtumist.

Tartu JK Tammeka kogus 5, Nõmme Kalju FC 4, JK Tallinna Kalev 1 ning Pärnu Linnameeskond 0 punkti. Resultatiivseim mängija oli Rimo Hunt Levadiast 5 väravaga. Turniir jätkub teisipäeval kell 15:00 FC Flora ja Paide vahelise mänguga. Teise päeva kava.

Tallinna TV otseülekande vahendusel kommenteerisid mänge Aivar Pohlak, Janno Kivisild, Teet Allas, Veiko Soo, Katrin Kaarna, Sander Jürjens, Raul Ojassaar, Kaspar Koort ja Siim Kera.

Avapäeva, 29. detsembri mängud:

I voor
15.00 Narva JK Trans - JK Tallinna Kalev 1:0
Värav: 15:20 Vitali Andrejev

15.20 Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond 2:3
Väravad: 14:59 Martin Ustaal, 15:59 Artjom Dmitrijev - 0:15 Aleksandr Vassiljev, 8:00 Sander Rõivassepp, 14:00 Jasper Uwaegbulam

15.40 Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora 0:1
Värav: 16:45 Rauno Alliku

16.00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet 1:0
Väravad: 16:03 Aleksandr Dubõkin

16.20 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 1:1
Väravad: 13:59 Kevin Rääbis - 10:54 pen. Rimo Hunt

Punktiseis pärast I vooru:
Paide 3p, Sillamäe 3p, Flora 3p, Trans 3p, Levadia 1p, Tammeka 1p, Kalju 0p, Infonet 0p, Tallinna Kalev 0p, Pärnu 0p


II voor
16.40 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 1:1
Väravad: 13:12 Gregor Wahl - 15:14 Robert Kirss

17.00 Tallinna FC Flora - Narva JK Trans 1:2
Väravad: 13:53 Zakaria Beglarišvili - 2:36, 9:52 Vitali Andrejev

17.20 Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond 3:0
Väravad: 5:18 Vladislav Ivanov, 14:51 ov. Henrik Vainu, 15:46 Aleks Mones

17.40 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 2:2
Väravad: 0:40 Kaspar Kaldoja, 16:22 Sander Rõivassepp - 1:29 Rasmus Peetson, 4:23 Nikita Koger

18.00 Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 3:3
Väravad: 0:35, 15:15 Rasmus Tauts, 15:59 Jürgen Lorenz - 10:18 ov. Karli Kütt, 11:06 Igor Dudarev, 12:48 Jaroslav Kvasov

Punktiseis pärast II vooru:
Trans 6p, Paide 4p, Sillamäe 4p, Infonet 3p, Flora 3p, Levadia 2p, Tammeka 2p, Kalju 1p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p


III voor
18.20 Nõmme Kalju FC - Narva JK Trans  0:2
Väravad: 2:52 Vitali Andrejev, 14:41 Vladislav Fjodorov

18.40 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 2:5
Väravad: 10:00 pen. Aleksei Savitski, 11:47 Gregor Wahl - 0:59 Markus Jürgenson, 11:25, 12:10 Sakari Tukiainen, 13:18 Andre Frolov, 14:51 Rauno Sappinen

19.00 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 0:1
Värav: 0:35 Tauno Tekko

19.20 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet 3:0
Väravad: 0:30 Mark Oliver Roosnupp, 1:51, 15:28 Rimo Hunt

19.40 Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 3:4
Väravad: 6:22 Envar Lauter, 15:08 Hevar Aas, 16:26 pen. Greger Könninge - 10:28, 14:31, 16:32 Daniil Ratnikov, 11:26 Alexey Cherkasov

Punktiseis pärast III vooru:
Trans 9p, Sillamäe 7p, Flora 6p, Levadia 5p, Tammeka 5p, Paide 4p, Infonet 3p, Kalju 1p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p


IV voor
20.00 JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond 0:4
Väravad: 4:14 Rasmus Tomson, 7:59 Marion Adusoo, 12:36 Ats Sillaste, 14:20 Sander Rõivassepp

20.20 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 1:2
Väravad: 10:36 Mikk Valtna - 4:22, 14:15 Brent Lepistu

20.40 Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC 3:2
Väravad: 4:55, 6:07 Jevgeni Harin, 9:11 Kouadio - 14:11 Artjom Dmitrijev, 14:52 Erik Listmann

21.05 Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond 2:1
Väravad: 9:31 Rimo Hunt, 12:05 Viktor Tolbuzov - 0:41 Toomas Pent

21.25 JK Sillamäe Kalev - Narva JK Trans 1:1
Väravad: 3:54 Aleksandr Dubõkin - 11:04 Roman Nesterovski

Punktiseis pärast IV vooru:
Trans 10p, Flora 9p, Levadia 8p, Sillamäe 8p, Paide 7p, Infonet 6p, Tammeka 5p, Kalju 1p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p


V voor
21.45 Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka 5:1
Väravad: 1:03 Jevgeni Gurtšioglujants, 1:50 Vladimir Avilov, 5:06, 10:26 Vladislav Ivanov, 14:39 Kouadio - 13:54 Tauno Tekko

22.05 Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 0:2
Väravad: 2:34 Artjom Dmitrijev, 8:35 Andre Järva

22.25 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia 0:3
Väravad: 8:37 Rimo Hunt, 11:10 Pavel Marin, 13:11 Rasmus Peetson

Punktiseis avapäeva lõpuks:
Levadia 11p, Trans 10p, Flora 9p, Infonet 9p, Sillamäe 8p, Paide 7p, Tammeka 5p, Kalju 4p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p

Turniir jätkub teisipäeval kell 15:00 mänguga FC Flora vs. Paide LM

Meeskondade koosseisud:

Tallinna FC Levadia: Priit Pikker, Kristjan Tamme, Valeri Makarov, Alger Džumadil, Viktor Tolbuzov, Rasmus Peetson, Pavel Marin, Henry Rohtla, Kristen Saarts, Nikita Koger, Mark Oliver Roosnupp, Rimo Hunt, Valentin Reshetnev, Ilja Antonov, Roman Smishko, Heiko Tamm, Artur Rättel, Andreas Raudsepp, Artur Pikk, Jere Julius Aallikko, Omar Ellhussieny.
Treenerid: Indrek Zelinski, Ain Tammus

JK Sillamäe Kalev: Mihhail Starodubtsev, Artem Levizi, Alexey Cherkasov, Igor Dudarev, Tihhon Šišov, Geir-Kristjan Suurpere, Aleksandr Ivanjušin, Aleksandr Dubõkin, Daniil Ratnikov, Deniss Tjapkin, Denis Vnukov, Viktor Plotnikov, Andre Paju, Juri Solncev, Aleksandr Volkov, Yaroslav Kvasov.
Treener: Sergei Frantcev

Tallinna FC Flora: Sakari Tukiainen, Martin Kase, Rauno Sappinen, Andre Frolov, Zakaria Beglarishvili, Joseph Saliste, Joosep Juha, German Šlein, Sten Sinisalu, Madis Vihmann, Kevin Aloe, Brent Lepistu, Rauno Alliku, Gert Kams, Markus Jürgenson, Roman Sobtšenko, Nikita Baranov, Richard Aland, Magnus Karofeld.
Treenerid: Norbert Hurt, Jürgen Henn, Aiko Orgla

Nõmme Kalju FC: Siim-Sten Palm, Vitali Teleš, Sören Kaldma, Martin Mägi, Andre Järva, Robert Kirss, Henrik Pürg, Andry Liiva, Erik Listmann, Erkki Junolainen, Janek Remmelgas, Artjom Dmitriev, Martin Ustaal.
Treener: Sergei Terehhov

Tallinna FC Infonet: Matvei Igonen, Mihhail Lavrentjev, Vladimir Avilov, Trevor Elhi, Alexander Semakhin, Aleksandr Volodin, Tanel Melts, Maksim Lipin, Jevgeni Harin, Jevgeni Gurtšioglujants, Eduard Golovljov, Vadim Aksjonov, Fabrice Elysee Kouadio, Vladislav Ivanov, Kevin Kaivoja, Marek Kaljumäe, Nikolai Mashichev, Andrei Kalimullin.
Treenerid: Aleksandr Puštov, Sergei Bragin, Oleg Andrejev

Paide Linnameeskond: Mart-Mattis Niinepuu, Rauno Uusküla, Kaspar Kaldoja, Ats Sillaste, Lauri Välja, Rasmus Tomson, Jasper Uwaegbulam, Meelis Peitre, Marion Adusoo, Stefan Järv, Kaspar Paur, Sander Sinilaid, Andrei Veis, Aleksandr Vassiljev, Sander Rõivassepp.
Treener: Meelis Rooba

Tartu JK Tammeka: Karli Kütt, Karl Johan Pechter, Karl Vaabel, Jürgen Lorenz, Kevin Ingermann, Janno Saks, Kevin Anderson, Tauno Tekko, Mikk Valtna, Kevin Rääbis, Rasmus Tauts, Tristan Koskor, Martin Miller, Martin Naggel, Erki Mõttus, Anar Saarela, Johannes Teodor Kollist, Martin Aasmäe, Markus Jõgi, Valeri Šabanov, Kristjan Moks.
Treener: Indrek Koser

Narva JK Trans: Aleksei Matrossov, Oleksandr Volchkov, Roman Nesterovski, Alexander Nikulin, Vitali Andrejev, Artjom Škinjov, Pavel Avdeev, Andrei Jõgi, Dmitri Smirnov, Guri-German Lvov, Vladislav Fjodorov, Georgi Luketša, Artjom Karnouhov, Vadim Mihhailov, Nikita Savenkov, Matvei Postnikov, Nikita Tokaitšuk.
Treener: Alexey Yagudin

JK Tallinna Kalev: Gert Heinala, Kert Jõeäär, Sean Whalen, Aleksei Larin, Ando Hausenberg, Raiko Karpov, Aleksei Savitski, Priidu Aruste, Karl Andre Vallner, Johannes Kukebal, Gregor Wahl, Innar Paal, Timo Paal, Patrick Peinar, Carl-Erik Sellenberg, Sander Kapper, Daniil Savitski.
Treenerid: Marko Pärnpuu, Vahur Vahtramäe, Daniel Meijel

Pärnu Linnameeskond: Hendrik Vainu, Chris Anderson, Siim Mäeots, Rauno Tutk, Taavi Laurits, Ronek Saal, Envar Lauter, Kaarel Kaarlimäe, Toomas Pent, Ander Paabut, Magnus Villota, Markus Sabiin, Ivan Velikopolje, Rando Leokin, Joosep Sarapuu, Hevar Aas, Greger Könninge, Risto Kauniste, Ott Midenbritt, Risto Pärnat, Joel Vabrit.
Treenerid: Marko Lelov, Gert Olesk

Avapäeva kõik väravalööjad:
5    Rimo Hunt    Tallinna FC Levadia
4    Vitali Andrejev    Narva JK Trans
3    Daniil Ratnikov    JK Sillamäe Kalev
3    Sander Rõivassepp    Paide LM
3    Vladislav Ivanov    Narva JK Trans
3    Artjom Dmitriev    Tartu JK Tammeka
2    Rasmus Tauts    Tartu JK Tammeka
2    Sakari Tukiainen    Tallinna FC Flora
2    Brent Lepistu    Tallinna FC Flora
2    Jevgeni Harin    FC Infonet
2    Aleksandr Dubõkin    JK Sillamäe Kalev
2    Tauno Tekko    Tartu JK Tammeka
2    Fabrice Elysee Kouadio    FC Infonet
2    Rasmus Peetson    Tallinna FC Levadia
1    Alex Vassiljev     Paide LM
1    Jasper Unaegmulam    Paide LM
1    Martin Ustaal    Nõmme Kalju FC
1    Rauno Alliku    Tallinna FC Flora
1    Kevin Rääbis    Tartu JK Tammeka
2    Gregor Wahl    JK Tallinna Kalev
1    Robert Kirss    Nõmme Kalju FC
1    Zakaria Beglarishvili    Tallinna FC Flora
1    Aleks Mones    FC Infonet
1    Kaspar  Kaldoja    Paide LM
1    Nikita Koger    Tallinna FC Levadia
1    Igor Dudarev    JK Sillamäe Kalev
1    Yaroslav Kvasov    JK Sillamäe Kalev
1    Jürgen Lorenz    Tartu JK Tammeka
1    Vladislav Fjodorov    Narva JK Trans
1    Markus Jürgenson    Tallinna FC Flora
1    Aleksei Savitski    JK Tallinna Kalev
        
1    Andre Frolov    Tallinna FC Flora
1    Rauno Sappinen    Tallinna FC Flora
1    Mark Oliver Roosnupp    Tallinna FC Levadia
1    Envar Lauter    Pärnu LM
1    Alexey Cherkasov    JK Sillamäe Kalev
1    Hevar Aas     Pärnu LM
1    Greger Könninge    Pärnu LM
1    Rasmus Tomson    Paide LM
1    Marion Adusoo    Paide LM
1    Ats Sillaste     Paide LM
1    Mikk Valtna    Tartu JK Tammeka
1    Erik Listmann    Nõmme Kalju FC
1    Toomas Pent    Pärnu LM
1    Viktor Tolbuzov    Tallinna FC Levadia
1    Roman Nesterovski    JK Sillamäe Kalev
1    Jevgeni Gurtšioglujants    FC Infonet
1    Vladimir Avilov    FC Infonet
1    Andre Järva    Nõmme Kalju FC
1    Pavel Marin    Tallinna FC Levadia
        
ov    Hendrik Vainu    Pärnu LM
ov    Kaarli Kütt    Tartu JK Tammeka

29.12.2014 14:59













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.