KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga Taliturniiri B-turniiri tulemused

Pühapäeval, 19. märtsil peeti Tallinnas EJL jalgpallihallis naiste Meistriliiga Taliturniiri ning B-turniiri raames tuli väljakule neli naiskonda.

Omavahel võtsid mõõtu eelmisel hooajal Meistriliigas 5. ja 6. koha teeninud Tartu JK Tammeka ja SK 10 Premium. Lisaks kaheksanda koha teeninud Noortekoondis ning uueks aastaks Meistriliigasse tõusnud Põlva FC Lootos.

Taliturniiril turniiritabelit ei peetud ning ühe poolaja pikkuseks oli 25 minutit. Vahetuste arv ei olnud piiratud ja lubatud olid ka edasi-tagasi vahetused.

B-turniiri tulemused:

12:00-13:00 Tartu JK Tammeka - Tartu SK 10 Premium 2:2 (2:0)
Väravad: 3. Merle Alupere, 4. Anastasia Ivanova - 46., 50+1. Renita Roopalu
Kohtunikud: Simmo Tõnisson, Viljar Pennert, Vladimir Timofejev

13:00-14:00 Noortekoondis - Põlva FC Lootos 0:0
Kohtunikud: Vladmir Timofejev, Simmo Tõnisson, Siim Emajõe

14:00-15:00 Tartu SK 10 Premium - Noortekoondis 4:3 (0:2)
Väravad: 29. Renita Roopalu, 31., 43. Samanta Uueda, 45. Laura Gusseva - 8., 17., 47. Kadri Reinik
Hoiatus: 22. Samanta Uueda
Kohtunikud: Viljar Pennert, Martti Pukk, Simmo Tõnisson
 
15:00-16:00 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka 0:2 (0:0)
Väravad: 46., 50. Anastasia Ivanova
Kohtunikud: Siim Emajõe, Robert Lauri, Vladimir Timofejev

16:00-17:00 Tartu JK Tammeka - Noortekoondis 1:1 (0:1)
Väravad: 33. Merle Alupere - 3. Evelyn Šilina
Kohtunikud: Martti Pukk, Viljar Pennert, Robert Lauri

17:00-18:00 Tartu SK 10 Premium - Põlva FC Lootos 7:0 (3:0)
Väravad: 10., 11., 27., 38., 39. Renita Roopalu, 15. Samanta Uueda, 43. Kristina Iljina
Kohtunikud: Robert Lauri, Siim Emajõe, Martti Pukk

Osalenud naiskondade koosseisud:

Tartu JK Tammeka: Diana Klavan, Anete Treier, Kaisa Kamenik, Kädri Li Ootsing, Caroly Kaljumäe, Laura Paas, Emily Guitor, Maria Ivanova, Maarja Saulep, Liis Ott, Kristiina Aria, Criselle Tennosaar Rahel Repkin, Anastasia Ivanova, Merle Alupere, Jelena Kuvšinova, Maria Kilk, Sirje Roops

Tartu SK 10 Premium: Viktoria Guselnikova, Diana Belolipetskaja, Samanta Uueda, Mariliis Limbak, Kärolin Raudsepp, Helena Piir, Kristina Iljina, Geili Rehkli, Veronika Anušova, Renita Roopalu, Laura Gusseva, Anette-Mai Pirk-Birk, Marion Villak

Noortekoondis: Sascya Assak, Anastasia Zabello, Katariina Järve, Mariana Kees, Cristina Kivisik, Alika Malešina, Riin Satsi, Matilde Sigijane, Evelyn Šilina, Uljana Filippova, Annabel Jäär, Chrystal King, Sofja Levtšenko, Anette Laureen Linnuste, Eva-Lotta Meinart, Paula Maria Mengel, Liisa Merisalu, Karolina Perv, Kadri Reinik, Triin Satsi, Tuuli Tasa, Kreete Õun

Põlva FC Lootos: Kirta Talgre, Kristel Kotkas, Keidi Käis, Katrin Piirimaa, Karina Piirimaa, Ave-Lii Laas, Katariina Kinnunen, Johanna Luik, Merili Tamm, Keitlyn Metsmaa, Getter Lepp, Liisi Anete Mark, Sandra London, Monika Kattai, Hanna Rästa, Keiju Planken, Merit Vaidem, Kertu Reinup

 

19.03.2017 19:06













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.