KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
PäRNU JK (N) (2017)
Esindaja: Jüri Saar (tel. 5648 8645)
Treener: Jüri Saar (tel. 56488645)
Koduväljak: Pärnu Rannastaadion
Koduväljaku aadress: Ranna pst. 2, Pärnu 80012
Internet: parnujk.ee/
Email: info@parnujk.ee
Duubel:Pärnu JK II (N)

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm valge sinine valge
1. varuvorm sinine tumesinine sinine
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm oranž must oranž
1. varuvorm kollane tumesinine sinine
2. varuvorm

1RBannikova, Kristina15.06.1991EestiETMPärnu JK
2KBrant, Berle26.09.1989EestiKTMETMPärnu JK
3KFilenko, Anastasiia01.11.1990UkrainaPärnu JK
4PKHimanen, Kairi11.11.1992EestiKTMETMPärnu JK
5VVHoop, Imbi15.12.1988EestiETMPärnu JK
6PKMaksimova, Ljubov03.09.1993MääratlemataETMPärnu JK
7VVMeetua, Elis20.06.1979EestiKTMETMPärnu JK
8RMorkovkina, Anastassia06.04.1981EestiKTMETMPärnu JK
9PKPalmaru, Kaire11.08.1984EestiKTMETMPärnu JK
10KPaulus, Anete27.09.1991EestiKTMETMPärnu JK
11PKRutkovskaja, Elizaveta09.12.1997EestiKTMETMPärnu JK
12KSaar, Heleri16.11.1979EestiKTMETMPärnu JK
13KSaar, Ketlin02.05.1997EestiKTMETMPärnu JK
14PKSasova, Aljona11.02.1988EestiETMPärnu JK
15RShcherbachenia, Anastasija-Grazyna09.01.1990ValgevenePärnu JK
16PKSõrmus, Liivi17.02.1992EestiKTMETMPärnu JK
17PKTereštšenkova, Laada05.06.1999EestiETMPärnu JK
18PKToom, Merily20.08.1994EestiETMPärnu JK
19RTülp, Ulrika20.06.1991EestiETMPärnu JK
NimiKarikasLiigadKokku
Sasova, Aljona235
Brant, Berle235
Saar, Ketlin235
Toom, Merily235
Morkovkina, Anastassia235
Tülp, Ulrika235
Shcherbachenia, Anastasija-Grazyna235
Bannikova, Kristina235
Sõrmus, Liivi235
Meetua, Elis224
Palmaru, Kaire134
Paulus, Anete224
Filenko, Anastasiia224
Pajuviidik, Anne-Grethe033
Maksimova, Ljubov022
Himanen, Kairi112
Hoop, Imbi011
Rutkovskaja, Elizaveta101
Bessmertnõi, Marve011
Tereštšenkova, Laada011
NimiKarikasLiigadKokku
Morkovkina, Anastassia209267476
Saar, Ketlin180270450
Bannikova, Kristina151270421
Sõrmus, Liivi198200398
Meetua, Elis180180360
Palmaru, Kaire90270360
Toom, Merily180170350
Shcherbachenia, Anastasija-Grazyna180165345
Paulus, Anete180145325
Filenko, Anastasiia135180315
Sasova, Aljona107207314
Brant, Berle16195211
Tülp, Ulrika11157168
Himanen, Kairi9055145
Hoop, Imbi09090
Rutkovskaja, Elizaveta73073
Bessmertnõi, Marve06060
Maksimova, Ljubov05555
Pajuviidik, Anne-Grethe02626
Tereštšenkova, Laada088
NimiKarikasLiigadKokku
Palmaru, Kaire189
Toom, Merily268
Tülp, Ulrika167
Bannikova, Kristina145
Morkovkina, Anastassia235
Sõrmus, Liivi314
Himanen, Kairi112
Shcherbachenia, Anastasija-Grazyna022
Paulus, Anete101
Brant, Berle011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Palmaru, Kaire101
NimiKarikasLiigadKokku
 













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.