KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK TALLINNA KALEV (2017)
Esindaja: Marko Pärnpuu (tel. 56897215)
Daniel Meijel (tel. 5533072)
Treener: Marko Pärnpuu (tel. +372 56897215)
Koduväljak: Kalevi Keskstaadion
Koduväljaku aadress: Staadioni 3, 10132 Tallinn
Internet: www.jkkalev.ee
Email: info@jkkalev.ee
Duubel:JK Tallinna Kalev U21

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm Valge Must Sinine
1. varuvorm Sinine Must Valge
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm Oranž Must Oranž
1. varuvorm Hall Must Must
2. varuvorm Kollane Must Kollane

1RBilinski, Sergei2024.01.1991EestiETMPuuma JK
2PKDubinin, Mark28.03.1994VenemaaPuuma JK
3KGavrilov, Juri1711.05.1993EestiETMTJK Legion
4KHansberg, Hans-Kristjan1606.05.1996EestiETMReal SC
5PKHausenberg, Ando2210.07.1987EestiETMJK Tallinna Kalev
6KHeinala, Gert1805.08.1993EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
7RKelder, Silver Alex1522.10.1995EestiETMReal SC
8KKriisa, Ranon1328.01.1996EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
9RKõiv, Mike706.09.1995EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
10KLilleorg, Juhan526.01.1994EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
11RMakarov, Artur16.10.1992EestiETMJõhvi FC Lokomotiv
12PKMõttus, Tauno2427.06.1995EestiETMReal SC
13KMägiste, Kiur18.07.1999EestiETMLoo JK
14KNaggel, Martin322.05.1990EestiETMJK Tallinna Kalev
15PKPaal, Innar1030.06.1994EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
16PKPeinar, Patrick1422.10.1995EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
17VVSavitski, Daniil104.05.1989EestiETMJK Tallinna Kalev
18KTilga, Kaspar2324.10.1998EestiETMReal SC
19VVVallner, Karl Andre1228.02.1998EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
20RWahl, Gregor1908.11.1995EestiKTMETMJK Tallinna Kalev
NimiKarikasLiigadKokku
Kriisa, Ranon189
Paal, Innar189
Kõiv, Mike189
Kelder, Silver Alex189
Hausenberg, Ando189
Peinar, Patrick178
Wahl, Gregor178
Hansberg, Hans-Kristjan178
Tilga, Kaspar167
Vallner, Karl Andre167
Naggel, Martin066
Jõeäär, Kert156
Savitski, Aleksei066
Makarov, Artur156
Lilleorg, Juhan145
Mõttus, Tauno145
Jakobson, Juhan055
Bilinski, Sergei033
Savitski, Daniil022
Heinala, Gert022
Gavrilov, Juri022
Mägiste, Kiur011
Sepp, Henrik011
Karpov, Freddy011
NimiKarikasLiigadKokku
Hausenberg, Ando90720810
Kriisa, Ranon90720810
Kelder, Silver Alex80644724
Wahl, Gregor90620710
Paal, Innar75631706
Hansberg, Hans-Kristjan90580670
Kõiv, Mike90559649
Vallner, Karl Andre90540630
Makarov, Artur70441511
Peinar, Patrick10479489
Tilga, Kaspar90394484
Lilleorg, Juhan90360450
Naggel, Martin0332332
Jõeäär, Kert20201221
Savitski, Daniil0180180
Mõttus, Tauno15127142
Bilinski, Sergei0122122
Gavrilov, Juri0106106
Jakobson, Juhan05656
Heinala, Gert04545
Savitski, Aleksei03434
Mägiste, Kiur01515
Karpov, Freddy01212
Sepp, Henrik022
NimiKarikasLiigadKokku
Kelder, Silver Alex033
Hausenberg, Ando033
Makarov, Artur033
Jõeäär, Kert022
Peinar, Patrick022
Kõiv, Mike011
Hansberg, Hans-Kristjan011
Paal, Innar011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Jõeäär, Kert123
Kelder, Silver Alex022
Wahl, Gregor022
Peinar, Patrick112
Naggel, Martin011
Hansberg, Hans-Kristjan101
Bilinski, Sergei011
Kõiv, Mike011
Tilga, Kaspar011
NimiKarikasLiigadKokku
Wahl, Gregor011
 













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.